Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam houdt zo'n 7 miljoen over aan toptransfer Van de Ven

FC Volendam houdt zo'n 7 miljoen over aan toptransfer Van de Ven

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam houdt miljoenen over aan de toptransfer die verdediger Micky van de Ven maakt naar Tottenham Hotspur. De nummer 14 van het afgelopen Eredivisieseizoen bedong bij de verkoop van de jeugdinternational aan VfL Wolfsburg een doorverkooppercentage van 15 procent over de winst bij een volgende transfer. Ook hebben de Noord-Hollanders recht op een deel van de zogeheten solidariteitsvergoeding vanwege de vele jaren die Van de Ven daar in de jeugdopleiding speelde.

De totale extra inkomsten komen voor FC Volendam waarschijnlijk uit op ongeveer 7 miljoen euro. De club verkocht Van de Ven twee jaar geleden voor ruim 3 miljoen euro aan Wolfsburg. Naar verluidt krijgen de Duitsers nu minimaal 40 miljoen euro van Tottenham. Dat maakt dat Volendam ongeveer 5,5 miljoen van de 37 miljoen winst op zich af ziet komen. Ook is een groot deel van de 2 miljoen aan opleidingsvergoeding voor de Volendammers.

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

22 minuten geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

3 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

3 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

4 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

5 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

5 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

5 uur geleden