FC Volendam haalt ervaren middenvelder Anita
VOLENDAM (ANP) - Vurnon Anita zet zijn voetballoopbaan voort bij FC Volendam. De 35-jarige middenvelder komt tot het eind van het seizoen op amateurbasis uit voor de club uit de Keuken Kampioen Divisie. Drievoudig Oranje-international Anita was transfervrij na zijn vertrek bij het Saudische Al-Orobah en trainde de afgelopen weken al mee bij FC Volendam.
"Ik ben blij dat ik kan aansluiten bij de selectie en zo mee kan helpen met het behalen van de doelstellingen", zegt Anita op de website van de koploper in de eerste divisie. "Na een succesvol buitenlands avontuur in Saudi-Arabië, waar ik met Al-Orobah promoveerde naar de hoogste divisie, heb ik besloten om mijn laatste jaren in Nederland te spelen, zodat ik dicht bij mijn gezin kan zijn. Ik hoop met mijn ervaring een toegevoegde waarde te kunnen zijn."
Anita voetbalde tussen 2008 en 2012 voor Ajax en was daarna actief in Engeland bij Newcastle United en Leeds United. Vervolgens belandde hij via Willem II, CSKA Sofia en RKC Waalwijk bij Al-Orobah. Ook speelde hij zeventien interlands voor Curaçao.
Meer uit Voetbal
SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
3 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
18 uur geleden