Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam haalt ervaren middenvelder Anita

FC Volendam haalt ervaren middenvelder Anita

VOLENDAM (ANP) - Vurnon Anita zet zijn voetballoopbaan voort bij FC Volendam. De 35-jarige middenvelder komt tot het eind van het seizoen op amateurbasis uit voor de club uit de Keuken Kampioen Divisie. Drievoudig Oranje-international Anita was transfervrij na zijn vertrek bij het Saudische Al-Orobah en trainde de afgelopen weken al mee bij FC Volendam.

"Ik ben blij dat ik kan aansluiten bij de selectie en zo mee kan helpen met het behalen van de doelstellingen", zegt Anita op de website van de koploper in de eerste divisie. "Na een succesvol buitenlands avontuur in Saudi-Arabiƫ, waar ik met Al-Orobah promoveerde naar de hoogste divisie, heb ik besloten om mijn laatste jaren in Nederland te spelen, zodat ik dicht bij mijn gezin kan zijn. Ik hoop met mijn ervaring een toegevoegde waarde te kunnen zijn."

Anita voetbalde tussen 2008 en 2012 voor Ajax en was daarna actief in Engeland bij Newcastle United en Leeds United. Vervolgens belandde hij via Willem II, CSKA Sofia en RKC Waalwijk bij Al-Orobah. Ook speelde hij zeventien interlands voor CuraƧao.

Meer uit Voetbal

Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

7 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

9 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

9 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

9 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

9 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

9 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

10 uur geleden