Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam haalt Engelse back Cox

FC Volendam haalt Engelse back Cox

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft de Engelse verdediger George Cox vastgelegd. De 25-jarige back tekende een contract voor twee seizoenen, met een optie voor nog een jaar. Cox speelde de laatste jaren bij Fortuna Sittard, waar zijn contract deze zomer afliep.

"Ik ben heel enthousiast over dit project", zei Cox. "Ik ga alles geven voor het team en hoop dat we het beste uit elkaar kunnen halen de komende periode."

Technisch directeur Jasper van Leeuwen was blij dat hij een vervanger voor de naar Schalke 04 vertrokken Derry John Murkin heeft gevonden. "Na Derry's vertrek was de linksbackpositie uiteraard een prioriteit voor ons. Het heeft even geduurd, maar we zijn heel blij dat we nu met George een goede vervanger hebben kunnen aantrekken."

Cox doorliep de jeugdopleiding van Brighton & Hove Albion en speelde op huurbasis voor Northampton Town en Fortuna, voordat de club uit Sittard hem in 2020 definitief vastlegde.

Meer uit Voetbal

Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

14 minuten geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

2 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

2 uur geleden
Celtic verslaat Hearts en verovert landstitel in Schotland

GLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).

5 uur geleden
Spits Lewandowski neemt afscheid van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."

7 uur geleden
De Jong mist ook thuisduel van FC Barcelona met Real Betis

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."

7 uur geleden
Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

11 uur geleden