Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam en Vitesse luiden nieuw Eredivisieseizoen in

FC Volendam en Vitesse luiden nieuw Eredivisieseizoen in

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Vitesse luiden een nieuw seizoen van de Eredivisie in. Scheidsrechter Dennis Higler heeft om 20.00 uur in het Kras-stadion de eer om de 68e jaargang in gang te fluiten. Tegelijkertijd begint ook het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie, met gelijk zes wedstrijden.

Titelverdediger Feyenoord start zondag om 14.30 uur in Rotterdam tegen Fortuna Sittard aan de jacht op een nieuw landskampioenschap. PSV en Ajax, de nummers 2 en 3 van afgelopen seizoen, beginnen zaterdag met thuiswedstrijden tegen respectievelijk FC Utrecht en Heracles Almelo.

Zondagmiddag om 16.45 uur maakt Almere City FC zijn Eredivisiedebuut op eigen veld tegen FC Twente. De club uit Flevoland promoveerde eind vorig seizoen ten koste van FC Emmen via de play-offs voor het eerst naar het hoogste niveau.

Zeker aan het einde van het vorige Eredivisieseizoen ging het vaak mis met supporters op de tribunes. Wedstrijden werden, ook door strengere regels vanuit voetbalbond KNVB, vaker gestaakt. Voor deze jaargang zijn de regels weer iets versoepeld: als de dader meteen wordt aangehouden en een speler of scheidsrechter geen letsel heeft opgelopen, wordt een duel niet meer direct definitief gestaakt na het gooien van een voorwerp uit het publiek.

Meer uit Voetbal

Valverde schiet Real Madrid naar late zege op Athletic

MADRID (ANP) - Real Madrid blijft in het spoor van FC Barcelona in de Spaanse titelstrijd. De 'Koninklijke' had bijna twintig doelpogingen nodig om in het eigen stadion Santiago Bernabéu met 1-0 te winnen van Athletic. Een snoeiharde volley in de kruising van Federico Valverde in blessuretijd leverde Real de drie punten op.

7 uur geleden
Bayer Leverkusen ziet gat met koploper Bayern verder groeien

HAMBURG (ANP) - Bayer Leverkusen lijkt prolongatie van de landstitel te kunnen vergeten. De nummer 2 van de Bundesliga wist voor de tweede competitiewedstrijd op rij niet te winnen. Na de 0-0 tegen Union Berlin bleef de ploeg van trainer Xabi Alonso zondag op 1-1 steken bij Sankt Pauli.

9 uur geleden
Brugts boekt met Barcelona ruime zege op Chelsea in CL

BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben een ruime overwinning geboekt op Chelsea in het eerste duel van de halve finale van de Champions League. De formatie van Oranje-international Esmee Brugts won met 4-1 van de ploeg van Wieke Kaptein. De returnwedstrijd is volgende week in Engeland.

10 uur geleden
Inter verspeelt dure punten na late nederlaag bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft dure punten verspeeld in de titelrace. De koploper van de Serie A verloor op de valreep de uitwedstrijd bij Bologna met 1-0. Riccardo Orsolini maakte op acrobatische wijze in de laatste minuut van de blessuretijd de enige treffer.

10 uur geleden
Liverpool maakt degradatie Leicester en Van Nistelrooij officieel

LEICESTER (ANP) - Liverpool is weer een stap dichter bij de Engelse landstitel na een moeizame overwinning bij Leicester City. Het duel tussen de Nederlandse trainers Arne Slot en Ruud van Nistelrooij eindigde in een 1-0-zege voor de koploper. Leicester is officieel gedegradeerd na de nederlaag.

11 uur geleden
Sanches Fernandes voorkomt met hattrick kampioensfeest Volendam

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is al zeker van promotie naar de Eredivisie, maar de koploper in de eerste divisie kon Pasen niet opfleuren met een kampioenschapsfeest. De Noord-Hollanders blameerden zich in eigen huis door de topper tegen Excelsior met 4-1 te verliezen. De club uit het vissersdorp moet nu minstens een week langer wachten op de titel.

12 uur geleden
Arsenal stelt kampioenschap Liverpool uit met zege bij Ipswich

IPSWICH (ANP) - Arsenal heeft het naderende kampioenschap van Liverpool met minimaal een week uitgesteld. De nummer 2 van de ranglijst won uit met 4-0 tegen tien man van degradatiekandidaat Ipswich Town.

14 uur geleden