Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam eist via arbitragecommissie geld van Jonk en Kohler

FC Volendam eist via arbitragecommissie geld van Jonk en Kohler

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft een spoedarbitragezaak aangespannen tegen de vertrokken hoofdtrainer Matthias Kohler en technisch manager Wim Jonk. Zij zouden zijn opgestapt zonder zich aan een opzegtermijn te hebben gehouden. FC Volendam eist een schadevergoeding. De KNVB meldt dat de arbitragezaak op 7 februari dient.

Technisch manager Jonk, directeur opleidingen Ruben Jongkind, technisch directeur Jasper van Leeuwen en trainer Kohler verklaarden zich op 1 december solidair met de ontslagen voorzitter Jan Smit. Ze ondertekenden een verklaring met als kop "Wij stappen op bij FC Volendam. Wij gaan stoppen bij FC Volendam."

Kohler zat op 2 december tegen PEC Zwolle nog wel op de bank bij FC Volendam. Maar ook hij stapte later op bij de huidige 17 van de Eredivisie. Jaap Veerman leidde de raad van commissarissen van FC Volendam toen Smit moest vertrekken. Hij is inmiddels voorzitter van de club en wil niet op de arbitragezaak reageren. "Na overleg met Steven Palm, onze advocaat, hebben we besloten niet te reageren zolang de zaak onder een arbiter is", laat hij weten.

Meer uit Voetbal

Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

40 minuten geleden
Klaassen en Mokio helpen Ajax aan zege op Feyenoord: 2-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.

42 minuten geleden
AC Milan laat punten liggen in thuiswedstrijd tegen Sassuolo

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2. Daardoor komt Milan op 31 punten, evenveel als Napoli, dat op bezoek gaat bij Udinese. Internazionale, derde met 30 punten, speelt nog een uitwedstrijd tegen Genoa.

2 uur geleden
Heerenveen voorbij Sparta na ruime zege op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.

2 uur geleden
Feyenoord begint met Ueda, Watanabe en Nieuwkoop tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.

3 uur geleden
Ajax begint met Steur aan thuiswedstrijd tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.

3 uur geleden
Duel Levante - Villarreal afgelast door voorspeld noodweer

VALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.

3 uur geleden