FC Volendam: deur staat altijd open voor oud-voorzitter Jan Smit
VOLENDAM (ANP) - De deur van FC Volendam staat "altijd open" voor oud-bestuurder en zanger Jan Smit, dit melden de raad van commissarissen, de directie en medewerkers van de voetbalclub in een verklaring. Het bestuur werd in november ontslagen door de rvc omdat het voortbestaan van FC Volendam in gevaar zou zijn.
In een dankwoord laat de voetbalclub weten dat het bestuur heeft bijgedragen aan het weer op de kaart zetten van FC Volendam. De club zegt dankbaar te zijn dat de bestuursleden zich met "hart en ziel" hebben ingezet. Jan Smit wordt in het bijzonder bedankt. "We hopen dat je altijd een FC Volendammer bent en blijft met een oranje hart."
Het bestuur werd ontslagen mede omdat de club volgens de rvc een negatief eigen vermogen van 3 miljoen euro had op een begroting van 11 miljoen euro. De zanger en presentator liet eerder weren dat er geen sprake zou zijn van een zorgelijke financiële situatie. Na het ontslag van het bestuur stapte de complete technische staf van FC Volendam op uit onvrede over het besluit.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
1 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
16 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
23 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
23 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden