Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht zet tegen VVV-Venlo opmars voort dankzij invallers

FC Utrecht zet tegen VVV-Venlo opmars voort dankzij invallers

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de opmars in de Eredivisie voortgezet door te winnen van VVV-Venlo. In de eigen Galgenwaard werd het 3-1 door twee doelpunten van invaller Mimoun Mahi en één van Bart Ramselaar, die eveneens inviel.

Kort nadat Mahi in de 56e minuut binnen de lijnen was gekomen voor Othman Boussaid kopte hij raak uit een voorzet van Moussa Sylla, óók een invaller. Utrecht miste diverse grote kansen en raakte de paal en lat. Vijf minuten voor tijd schoot Ramselaar raak met een diagonaal schot, waarna Georgios Giakoumakis in de blessuretijd nog iets terugdeed uit een strafschop. Diep in de extra tijd scoorde Mahi nogmaals uit een counter. Voor Mahi was het zijn zesde doelpunt van het seizoen.

Voor Utrecht, dat Adam Maher na een half uur een penalty zag missen, was het de vierde zege in de laatste vijf wedstrijden. Tegen PEC Zwolle werd het twee weken geleden nog 3-3. Daarvoor won Utrecht, moeizaam aan het seizoen begonnen, al van achtereenvolgens Heracles, Sparta en AZ.

Utrecht, nu de nummer 7 van de Eredivisie, heeft dit seizoen pas één thuiswedstrijd verloren; met 3-0 van Ajax. Vijf keer werd er thuis gewonnen, zes keer gelijkgespeeld.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

2 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

2 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

2 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

2 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

3 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

13 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

15 uur geleden