FC Utrecht zet tegen VVV-Venlo opmars voort dankzij invallers
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de opmars in de Eredivisie voortgezet door te winnen van VVV-Venlo. In de eigen Galgenwaard werd het 3-1 door twee doelpunten van invaller Mimoun Mahi en één van Bart Ramselaar, die eveneens inviel.
Kort nadat Mahi in de 56e minuut binnen de lijnen was gekomen voor Othman Boussaid kopte hij raak uit een voorzet van Moussa Sylla, óók een invaller. Utrecht miste diverse grote kansen en raakte de paal en lat. Vijf minuten voor tijd schoot Ramselaar raak met een diagonaal schot, waarna Georgios Giakoumakis in de blessuretijd nog iets terugdeed uit een strafschop. Diep in de extra tijd scoorde Mahi nogmaals uit een counter. Voor Mahi was het zijn zesde doelpunt van het seizoen.
Voor Utrecht, dat Adam Maher na een half uur een penalty zag missen, was het de vierde zege in de laatste vijf wedstrijden. Tegen PEC Zwolle werd het twee weken geleden nog 3-3. Daarvoor won Utrecht, moeizaam aan het seizoen begonnen, al van achtereenvolgens Heracles, Sparta en AZ.
Utrecht, nu de nummer 7 van de Eredivisie, heeft dit seizoen pas één thuiswedstrijd verloren; met 3-0 van Ajax. Vijf keer werd er thuis gewonnen, zes keer gelijkgespeeld.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
1 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
4 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
16 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
16 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
18 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
19 uur geleden