
FC Utrecht wint van Feyenoord in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft de uitwedstrijd tegen Feyenoord met 2-1 gewonnen. De club uit de Domstad sloeg toe nadat de afgelopen week teruggekeerde Sébastien Haller was ingevallen in De Kuip.
De spits uit Ivoorkust kwam in de 59e minuut in het veld. FC Utrecht leidde zes minuten later met twee doelpunten. Niklas Vesterlund en Paxton Aaronson scoorden nadat Haller duels met Dávid Hancko en Gernot Trauner had gewonnen. Feyenoord kwam daarna niet verder dan een benutte strafschop van Santiago Giménez, na een handsbal van Souffian El Karouani.
FC Utrecht blijft de nummer 3 van de Eredivisie, met 3 punten minder dan het als tweede geklasseerde Ajax. Feyenoord heeft 7 punten minder dan de rivaal uit Amsterdam.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
1 dag geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
1 dag geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
1 dag geleden