Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wint ook bij Go Ahead Eagles

FC Utrecht wint ook bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - FC Utrecht blijft het onder trainer Ron Jans goed doen. Ditmaal won de ploeg, die sinds 6 oktober niet meer verloren heeft, met 2-0 bij Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft met 16 punten uit vijftien duels inmiddels enigszins afstand genomen van de degradatiezone. Go Ahead Eagles moest de vijfde plaats in de Eredivisie afstaan aan Ajax.

FC Utrecht kwam snel op voorsprong in Deventer, waar Go Ahead vorige week ook al van FC Twente had verloren. De Deen Victor Jensen schoot in de 10e minuut raak uit een lage voorzet van de op rechts doorgebroken Othmane Boussaid. Na een half uur bekroonde Bart Ramselaar zijn eerste basisplaats van het seizoen met een doelpunt. Hij schoot raak nadat de bal via Go Ahead-speler Enric Llansana voor zijn voeten was beland. Ramselaar had de plaats ingenomen van de geblesseerde Zweed Isac Lidberg, die daarom een duel tegen zijn vorige werkgever misliep.

Go Ahead zette even aan na rust. De beste kans was voor Jakob Breum wiens schot door Hidde ter Avest van de lijn werd gehaald. De thuisploeg hield het overwicht, maar kon de vierde overwinning van de Utrechters niet voorkomen.

Meer uit Voetbal

Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

20 minuten geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

26 minuten geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

40 minuten geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

1 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

1 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

1 uur geleden
Feyenoord klopt Sturm Graz en houdt kleine kans op tussenronde

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.

1 uur geleden