Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wint ook bij Go Ahead Eagles

FC Utrecht wint ook bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - FC Utrecht blijft het onder trainer Ron Jans goed doen. Ditmaal won de ploeg, die sinds 6 oktober niet meer verloren heeft, met 2-0 bij Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft met 16 punten uit vijftien duels inmiddels enigszins afstand genomen van de degradatiezone. Go Ahead Eagles moest de vijfde plaats in de Eredivisie afstaan aan Ajax.

FC Utrecht kwam snel op voorsprong in Deventer, waar Go Ahead vorige week ook al van FC Twente had verloren. De Deen Victor Jensen schoot in de 10e minuut raak uit een lage voorzet van de op rechts doorgebroken Othmane Boussaid. Na een half uur bekroonde Bart Ramselaar zijn eerste basisplaats van het seizoen met een doelpunt. Hij schoot raak nadat de bal via Go Ahead-speler Enric Llansana voor zijn voeten was beland. Ramselaar had de plaats ingenomen van de geblesseerde Zweed Isac Lidberg, die daarom een duel tegen zijn vorige werkgever misliep.

Go Ahead zette even aan na rust. De beste kans was voor Jakob Breum wiens schot door Hidde ter Avest van de lijn werd gehaald. De thuisploeg hield het overwicht, maar kon de vierde overwinning van de Utrechters niet voorkomen.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

1 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

3 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

5 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

5 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

5 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

8 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

9 uur geleden