Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wint ook bij Go Ahead Eagles

FC Utrecht wint ook bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - FC Utrecht blijft het onder trainer Ron Jans goed doen. Ditmaal won de ploeg, die sinds 6 oktober niet meer verloren heeft, met 2-0 bij Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft met 16 punten uit vijftien duels inmiddels enigszins afstand genomen van de degradatiezone. Go Ahead Eagles moest de vijfde plaats in de Eredivisie afstaan aan Ajax.

FC Utrecht kwam snel op voorsprong in Deventer, waar Go Ahead vorige week ook al van FC Twente had verloren. De Deen Victor Jensen schoot in de 10e minuut raak uit een lage voorzet van de op rechts doorgebroken Othmane Boussaid. Na een half uur bekroonde Bart Ramselaar zijn eerste basisplaats van het seizoen met een doelpunt. Hij schoot raak nadat de bal via Go Ahead-speler Enric Llansana voor zijn voeten was beland. Ramselaar had de plaats ingenomen van de geblesseerde Zweed Isac Lidberg, die daarom een duel tegen zijn vorige werkgever misliep.

Go Ahead zette even aan na rust. De beste kans was voor Jakob Breum wiens schot door Hidde ter Avest van de lijn werd gehaald. De thuisploeg hield het overwicht, maar kon de vierde overwinning van de Utrechters niet voorkomen.

Meer uit Voetbal

Burgemeester Marcouch: geweld en vuurwerk in stadions uitbannen

ARNHEM (ANP) - Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem vindt dat "geweld en vuurwerk" uitgebannen moeten worden uit stadions in het Nederlands betaald voetbal. "Het is onacceptabel dat kinderen soms bang zijn als ze naar een voetbalwedstrijd gaan", zei Marcouch zondag tegen het ANP nadat het duel tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie niet doorging. Supporters van De Graafschap, die niet welkom waren in Arnhem, hielden de eigen spelersbus in Doetinchem tegen.

33 minuten geleden
Lazio blijft ondanks gelijkspel bij Napoli aan kop van Serie A

NAPELS (ANP) - Lazio Roma blijft ondanks een gelijkspel (1-1) zondag bij Napoli de Serie A aanvoeren. De Romeinen hebben 29 punten uit elf wedstrijden. Napoli staat op 15 punten.

1 uur geleden
'Geschokt' De Graafschap wil eerst 'emoties laten zakken'

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is "negatief verrast" door de afgelasting van de wedstrijd tegen Vitesse in Arnhem. De KNVB besloot het duel in de eerste divisie niet te laten doorgaan nadat supporters van de club uit Doetinchem de spelersbus blokkeerden. Het was een protestactie tegen het besluit vanuit Arnhem om geen supporters van De Graafschap toe te laten bij de wedstrijd in het GelreDome.

1 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt koploper Feyenoord eerste nederlaag (5-3)

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is dit seizoen in de Eredivisie niet langer ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst ging in Friesland, na een voorsprong van 2-0, onderuit bij sc Heerenveen: 5-3. Invaller Ringo Meerveld scoorde drie keer voor de thuisploeg.

1 uur geleden
KNVB: afgelasting om blokkeren spelersbus unicum in profvoetbal

ARNHEM (ANP) - Een afgelasting van een wedstrijd in het betaald voetbal door het blokkeren van een spelersbus is niet eerder voorgekomen. Dat laat de KNVB weten aan het ANP naar aanleiding van het definitief niet doorgaan van het duel in de eerste divisie tussen Vitesse en De Graafschap.

2 uur geleden
Directeur Vitesse vindt actie fans De Graafschap 'onacceptabel'

ARNHEM (ANP) - Willem van der Linden, algemeen directeur van Vitesse, noemt het "onacceptabel" dat het duel met De Graafschap door toedoen van supporters is geannuleerd. "Dit is heel vervelend voor onze supporters. Er waren 17.000 mensen in ons stadion", zei Van der Linden zondag tegen ESPN. "We hoopten er een feestje van te maken. Dit heb ik nog nooit meegemaakt."

3 uur geleden
Vitesse - De Graafschap afgelast na blokkade spelersbus door fans

DOETINCHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie is definitief afgelast. Dat besloot de KNVB nadat boze supporters van De Graafschap de spelersbus tegenhielden bij het stadion van de club uit Doetinchem.

3 uur geleden