Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wint nipt van Heracles en stijgt naar zevende plek

FC Utrecht wint nipt van Heracles en stijgt naar zevende plek

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo met moeite gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans, bezig aan een goede serie, was met 1-0 te sterk voor de nummer 14 van de Eredivisie. De Utrechters, nu al vijftien duels op een rij ongeslagen, stijgen daardoor naar de zevende plek in de Eredivisie.

De Deen Victor Jensen maakte tien minuten voor tijd het winnende doelpunt. Hij liep de bal van dichtbij binnen na een harde voorzet vanaf de linkerflank van Souffian El Karouani.

FC Utrecht begon voortvarend aan het duel en kreeg in het eerste kwartier een aantal opgelegde kansen, onder meer via spits Sam Lammers en buitenspeler Othmane Boussaid. Het bleef echter 0-0.

Lamp doorgebrand

Het duel in de regenachtige Galgenwaard werd na een half uur bijna 10 minuten stilgelegd omdat er problemen waren met een lichtinstallatie op de Bunnikside-tribune. Een lamp zou zijn doorgebrand.

Na het stilleggen van de wedstrijd leek het ritme van de Utrechters wat gebroken. Ze kwamen tot minder aanvallen en in de tweede helft zakte het tempo helemaal. Kort nadat het publiek "alles of niets" was begonnen te zingen, viel de wat fortuinlijke openingstreffer. Heracles kreeg vervolgens twee mogelijkheden op de 1-1, maar Mohamed Sankoh en Brian De Keersmaecker schoten vanuit een kansrijke positie naast.

Bij de bezoekers uit Almelo maakte Kelvin Leerdam zijn debuut. Hij kwam deze winter over uit de Verenigde Staten.

Meer uit Voetbal

Gouden Bal in oktober voor het eerst uitgereikt in Londen

LONDEN (ANP/RTR/AFP) - De Gouden Bal wordt dit jaar voor het eerst in Londen uitgereikt. Dat is ter gelegenheid van de zeventigste editie van de trofee voor beste voetballer ter wereld, meldt de organisatie. De Engelsman Stanley Matthews won in 1956 als eerste de Gouden Bal.

2 uur geleden
Neymar mist vermoedelijk eerste duel Brazilië op WK tegen Marokko

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.

3 uur geleden
Advocaat: Rutten is zelf opgestapt, snap het probleem niet

NOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.

3 uur geleden
Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

8 uur geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

8 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

9 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

9 uur geleden