Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wint nipt van Heracles en stijgt naar zevende plek

FC Utrecht wint nipt van Heracles en stijgt naar zevende plek

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo met moeite gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans, bezig aan een goede serie, was met 1-0 te sterk voor de nummer 14 van de Eredivisie. De Utrechters, nu al vijftien duels op een rij ongeslagen, stijgen daardoor naar de zevende plek in de Eredivisie.

De Deen Victor Jensen maakte tien minuten voor tijd het winnende doelpunt. Hij liep de bal van dichtbij binnen na een harde voorzet vanaf de linkerflank van Souffian El Karouani.

FC Utrecht begon voortvarend aan het duel en kreeg in het eerste kwartier een aantal opgelegde kansen, onder meer via spits Sam Lammers en buitenspeler Othmane Boussaid. Het bleef echter 0-0.

Lamp doorgebrand

Het duel in de regenachtige Galgenwaard werd na een half uur bijna 10 minuten stilgelegd omdat er problemen waren met een lichtinstallatie op de Bunnikside-tribune. Een lamp zou zijn doorgebrand.

Na het stilleggen van de wedstrijd leek het ritme van de Utrechters wat gebroken. Ze kwamen tot minder aanvallen en in de tweede helft zakte het tempo helemaal. Kort nadat het publiek "alles of niets" was begonnen te zingen, viel de wat fortuinlijke openingstreffer. Heracles kreeg vervolgens twee mogelijkheden op de 1-1, maar Mohamed Sankoh en Brian De Keersmaecker schoten vanuit een kansrijke positie naast.

Bij de bezoekers uit Almelo maakte Kelvin Leerdam zijn debuut. Hij kwam deze winter over uit de Verenigde Staten.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

2 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

8 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

17 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

20 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

20 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

21 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

22 uur geleden