Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wint nipt van Heracles en stijgt naar zevende plek

FC Utrecht wint nipt van Heracles en stijgt naar zevende plek

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo met moeite gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans, bezig aan een goede serie, was met 1-0 te sterk voor de nummer 14 van de Eredivisie. De Utrechters, nu al vijftien duels op een rij ongeslagen, stijgen daardoor naar de zevende plek in de Eredivisie.

De Deen Victor Jensen maakte tien minuten voor tijd het winnende doelpunt. Hij liep de bal van dichtbij binnen na een harde voorzet vanaf de linkerflank van Souffian El Karouani.

FC Utrecht begon voortvarend aan het duel en kreeg in het eerste kwartier een aantal opgelegde kansen, onder meer via spits Sam Lammers en buitenspeler Othmane Boussaid. Het bleef echter 0-0.

Lamp doorgebrand

Het duel in de regenachtige Galgenwaard werd na een half uur bijna 10 minuten stilgelegd omdat er problemen waren met een lichtinstallatie op de Bunnikside-tribune. Een lamp zou zijn doorgebrand.

Na het stilleggen van de wedstrijd leek het ritme van de Utrechters wat gebroken. Ze kwamen tot minder aanvallen en in de tweede helft zakte het tempo helemaal. Kort nadat het publiek "alles of niets" was begonnen te zingen, viel de wat fortuinlijke openingstreffer. Heracles kreeg vervolgens twee mogelijkheden op de 1-1, maar Mohamed Sankoh en Brian De Keersmaecker schoten vanuit een kansrijke positie naast.

Bij de bezoekers uit Almelo maakte Kelvin Leerdam zijn debuut. Hij kwam deze winter over uit de Verenigde Staten.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

3 minuten geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

6 minuten geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

10 minuten geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

46 minuten geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

1 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

1 uur geleden