Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wint nipt van Heracles en stijgt naar zevende plek

FC Utrecht wint nipt van Heracles en stijgt naar zevende plek

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo met moeite gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans, bezig aan een goede serie, was met 1-0 te sterk voor de nummer 14 van de Eredivisie. De Utrechters, nu al vijftien duels op een rij ongeslagen, stijgen daardoor naar de zevende plek in de Eredivisie.

De Deen Victor Jensen maakte tien minuten voor tijd het winnende doelpunt. Hij liep de bal van dichtbij binnen na een harde voorzet vanaf de linkerflank van Souffian El Karouani.

FC Utrecht begon voortvarend aan het duel en kreeg in het eerste kwartier een aantal opgelegde kansen, onder meer via spits Sam Lammers en buitenspeler Othmane Boussaid. Het bleef echter 0-0.

Lamp doorgebrand

Het duel in de regenachtige Galgenwaard werd na een half uur bijna 10 minuten stilgelegd omdat er problemen waren met een lichtinstallatie op de Bunnikside-tribune. Een lamp zou zijn doorgebrand.

Na het stilleggen van de wedstrijd leek het ritme van de Utrechters wat gebroken. Ze kwamen tot minder aanvallen en in de tweede helft zakte het tempo helemaal. Kort nadat het publiek "alles of niets" was begonnen te zingen, viel de wat fortuinlijke openingstreffer. Heracles kreeg vervolgens twee mogelijkheden op de 1-1, maar Mohamed Sankoh en Brian De Keersmaecker schoten vanuit een kansrijke positie naast.

Bij de bezoekers uit Almelo maakte Kelvin Leerdam zijn debuut. Hij kwam deze winter over uit de Verenigde Staten.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

3 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

5 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.

6 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

8 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

8 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

10 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

13 uur geleden