FC Utrecht wint in bekertoernooi van SteDoCo
HOORNAAR (ANP) - FC Utrecht heeft in de eerste ronde van het toernooi om de KNVB-beker gewonnen van SteDoCo. In Hoornaar versloegen de profs de tegenstander uit de derde divisie met 5-0.
Halverwege leidde FC Utrecht met 2-0. Remco Balk opende de score na iets meer dan een kwartier met een heuse rommelgoal. Vlak voor rust kwam de tweede treffer op naam van Othmane Boussaid, die fraai inschoot.
Na de hervatting scoorden Adam Maher, Moussa Sylla en Sander van de Streek voor de nummer 3 van de Eredivisie.
Frans Adelaar, oud-speler en voormalig trainer van FC Utrecht, is de coach van SteDoCo.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-aanvalster Sophie Proost maakt de overstap naar Bayern München. Bij de Duitse kampioen heeft de 19-jarige jeugdinternational getekend voor drie seizoenen.
7 minuten geledenATLANTA (ANP/DPA) - De Egyptische voetbalbond heeft na de nederlaag (2-3) tegen Argentinië een protest ingediend bij wereldvoetbalbond FIFA. De voorzitter van de Egyptische voetbalbond, Hany Abo Rida, bevestigde dat hij een klacht over scheidsrechter François Letexier en zijn assistenten heeft ingediend en wil dat de Franse arbiter wordt uitgesloten voor de rest van het WK.
56 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Fulham heeft Álvaro Arbeloa aangesteld als nieuwe hoofdcoach. De voormalig coach van Real Madrid is in Londen de opvolger van de Portugees Marco Silva, maakte de club bekend.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Daley Blind keert terug bij Ajax. De 36-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract voor een seizoen. Hij was transfervrij na zijn vertrek bij Girona.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Zwitserland heeft zich na strafschoppen ten koste van Colombia geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. Na 120 minuten stond het 0-0 in het Vancouver Stadium. De strafschoppenserie werd met 4-3 gewonnen door de Zwitsers. Zwitserland bereikte twee keer eerder de kwartfinales, maar dat was voor het laatst op het WK in eigen land in 1954.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Ondanks de kwalificatie van België voor de kwartfinales van het WK voetbal, laat de Belgische voetbalbond (KBVB) de zaak rondom de Amerikaanse spits Folarin Balogun niet rusten. Dat meldde de KBVB dinsdag.
14 uur geledenSEATTLE (ANP/BELGA) - België kan tijdens het WK voetbal geen beroep meer doen op Amadou Onana. De middenvelder heeft tijdens de gewonnen wedstrijd tegen de Verenigde Staten in de achtste finales (4-1) een zware knieblessure opgelopen.
15 uur geleden