Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wint bij Heracles Almelo

FC Utrecht wint bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - FC Utrecht heeft Heracles de derde thuisnederlaag van het seizoen bezorgd. In Almelo won Utrecht met 3-1.

Na kansen aan beide kanten bezorgde Orestis Kiomourtzoglou de thuisploeg de voorsprong. Hij rukte na balverlies van FC Utrecht ver op, kreeg de bal terug van Mauro Júnior en schoot de 1-0 binnen. FC Utrecht kwam vroeg in de tweede helft op gelijke hoogte. Bart Ramselaar nam de voorzet van Sean Klaiber aan, draaide en tikte de gelijkmaker achter doelman Janis Blaswich.

Het werd niet de wedstrijd van Heracles-aanvaller Cyriel Dessers, die mede-topscorer is in de eredivisie met elf treffers. Gyrano Kerk was aan de andere kant met zijn zesde treffer dit seizoen beslissend. Hij werd goed aangespeeld door Mark van der Maarel, draaide zich vrij voor de keeper en maakte de 2-1. Ramselaar bepaalde de eindstand via een counter in blessuretijd op 1-3.

Tweede uitzege op rij

Heracles leed in augustus twee thuisnederlagen tegen Heerenveen en PSV, maar was daarna in eigen huis onverslaanbaar. Na een gelijkspel werd er vijf keer met ruime cijfers gewonnen.

Utrecht boekte de tweede uitzege op rij. De ploeg van trainer John van den Brom is met 29 punten geklommen naar de vijfde plaats in de eredivisie. Heracles blijft met 25 punten negende.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

1 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

1 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

1 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

1 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

3 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

3 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

5 uur geleden