FC Utrecht wil boosheid over bekerfinale aan de kant zetten
UTRECHT (ANP) - Bij FC Utrecht heerst nog altijd boosheid over het niet spelen van de bekerfinale. Toch wil de club niet meer te lang stilstaan bij het besluit van de KNVB.
"Ik ben nog steeds uitermate teleurgesteld en vind het nog steeds volstrekt onbegrijpelijk", zei clubeigenaar Frans van Seumeren nog maar eens tijdens de 50e verjaardag van de club. Het werd duidelijk dat de pijn van het schrappen van de bekerfinale, in verband met het coronavirus, nog nauwelijks is afgenomen.
"Ik kan nog steeds honderd redenen verzinnen om de bekerfinale gewoon nog voor 3 augustus te spelen", zei trainer John van den Brom erover. Op die datum moet de club bekend zijn die namens Nederland Europa in gaat. "Maar je moet je er een keer bij neerleggen."
Toch hoopt technisch directeur Jordy Zuidam dat de teleurstelling aan de kant wordt gezet in aanloop naar het nieuwe seizoen. "Uiteindelijk moet je door. Bij iedereen ontstaat het gevoel dat we dit komend seizoen gaan rechtzetten", aldus Zuidam, die de beker tweemaal wist te winnen als speler; in 2003 en 2004.
"Ik heb de beker als speler en als supporter gewonnen en het is mijn droom de cirkel rond te maken door daar ook in deze functie in te slagen. Dat gaat gebeuren, daar geloof ik in."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
18 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.
18 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
21 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
21 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
23 uur geleden