Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wil boosheid over bekerfinale aan de kant zetten

FC Utrecht wil boosheid over bekerfinale aan de kant zetten

UTRECHT (ANP) - Bij FC Utrecht heerst nog altijd boosheid over het niet spelen van de bekerfinale. Toch wil de club niet meer te lang stilstaan bij het besluit van de KNVB.

"Ik ben nog steeds uitermate teleurgesteld en vind het nog steeds volstrekt onbegrijpelijk", zei clubeigenaar Frans van Seumeren nog maar eens tijdens de 50e verjaardag van de club. Het werd duidelijk dat de pijn van het schrappen van de bekerfinale, in verband met het coronavirus, nog nauwelijks is afgenomen.

"Ik kan nog steeds honderd redenen verzinnen om de bekerfinale gewoon nog voor 3 augustus te spelen", zei trainer John van den Brom erover. Op die datum moet de club bekend zijn die namens Nederland Europa in gaat. "Maar je moet je er een keer bij neerleggen."

Toch hoopt technisch directeur Jordy Zuidam dat de teleurstelling aan de kant wordt gezet in aanloop naar het nieuwe seizoen. "Uiteindelijk moet je door. Bij iedereen ontstaat het gevoel dat we dit komend seizoen gaan rechtzetten", aldus Zuidam, die de beker tweemaal wist te winnen als speler; in 2003 en 2004.

"Ik heb de beker als speler en als supporter gewonnen en het is mijn droom de cirkel rond te maken door daar ook in deze functie in te slagen. Dat gaat gebeuren, daar geloof ik in."

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

3 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

5 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

6 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

8 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

8 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

11 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

20 uur geleden