Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wil boosheid over bekerfinale aan de kant zetten

FC Utrecht wil boosheid over bekerfinale aan de kant zetten

UTRECHT (ANP) - Bij FC Utrecht heerst nog altijd boosheid over het niet spelen van de bekerfinale. Toch wil de club niet meer te lang stilstaan bij het besluit van de KNVB.

"Ik ben nog steeds uitermate teleurgesteld en vind het nog steeds volstrekt onbegrijpelijk", zei clubeigenaar Frans van Seumeren nog maar eens tijdens de 50e verjaardag van de club. Het werd duidelijk dat de pijn van het schrappen van de bekerfinale, in verband met het coronavirus, nog nauwelijks is afgenomen.

"Ik kan nog steeds honderd redenen verzinnen om de bekerfinale gewoon nog voor 3 augustus te spelen", zei trainer John van den Brom erover. Op die datum moet de club bekend zijn die namens Nederland Europa in gaat. "Maar je moet je er een keer bij neerleggen."

Toch hoopt technisch directeur Jordy Zuidam dat de teleurstelling aan de kant wordt gezet in aanloop naar het nieuwe seizoen. "Uiteindelijk moet je door. Bij iedereen ontstaat het gevoel dat we dit komend seizoen gaan rechtzetten", aldus Zuidam, die de beker tweemaal wist te winnen als speler; in 2003 en 2004.

"Ik heb de beker als speler en als supporter gewonnen en het is mijn droom de cirkel rond te maken door daar ook in deze functie in te slagen. Dat gaat gebeuren, daar geloof ik in."

Meer uit Voetbal

Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

2 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

2 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

2 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

3 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

3 uur geleden
NEC houdt zicht op plek twee dankzij zege op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.

3 uur geleden
AZ wint moeiteloos van Fortuna in aanloop naar duel met Shakhtar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.

3 uur geleden