Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht wil afscheid nemen van Frans tweetal Sylla en Lottin

FC Utrecht wil afscheid nemen van Frans tweetal Sylla en Lottin

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt deze winter afscheid te nemen van zijn spelers Moussa Sylla en Albert Lottin. De Fransmannen gaan niet mee op trainingskamp naar het Spaanse Campoamor omdat zij volgens de club "de ruimte hebben gekregen om andere opties te bekijken voor de tweede seizoenshelft". Aanvaller Sylla speelde tot de winterstop tien competitiewedstrijden en scoorde één keer, Lottin kwam maar één keer in actie.

Middenvelder Bart Ramselaar gaat maandag wel mee naar Spanje. Volgens de club werkt de 26-jarige speler daar verder aan zijn herstel nadat hij ruim een half jaar geleden een zware knieblessure opliep. Ondanks de blessure verlengde Ramselaar eerder deze maand zijn aflopende contract met twee jaar.

FC Utrecht blijft tot zaterdag in Spanje, waar de ploeg van trainer Henk Fraser zich voorbereidt op de tweede seizoenshelft. In de Eredivisie is koploper Feyenoord op 8 januari de eerste tegenstander van de huidige nummer 7.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

16 minuten geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

19 minuten geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

35 minuten geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

1 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

4 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

4 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

4 uur geleden