FC Utrecht wil afscheid nemen van Frans tweetal Sylla en Lottin
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt deze winter afscheid te nemen van zijn spelers Moussa Sylla en Albert Lottin. De Fransmannen gaan niet mee op trainingskamp naar het Spaanse Campoamor omdat zij volgens de club "de ruimte hebben gekregen om andere opties te bekijken voor de tweede seizoenshelft". Aanvaller Sylla speelde tot de winterstop tien competitiewedstrijden en scoorde één keer, Lottin kwam maar één keer in actie.
Middenvelder Bart Ramselaar gaat maandag wel mee naar Spanje. Volgens de club werkt de 26-jarige speler daar verder aan zijn herstel nadat hij ruim een half jaar geleden een zware knieblessure opliep. Ondanks de blessure verlengde Ramselaar eerder deze maand zijn aflopende contract met twee jaar.
FC Utrecht blijft tot zaterdag in Spanje, waar de ploeg van trainer Henk Fraser zich voorbereidt op de tweede seizoenshelft. In de Eredivisie is koploper Feyenoord op 8 januari de eerste tegenstander van de huidige nummer 7.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
21 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
23 uur geleden