FC Utrecht weet ook niet te winnen van ADO en speelt weer gelijk
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is er weer niet in geslaagd om voor het eerst onder leiding van interim-trainer René Hake te winnen. In de eigen Galgenwaard bleven de Utrechters tegen ADO Den Haag steken op 1-1.
FC Utrecht-verdediger Justin Hoogma leek met een doelpunt in de 48e minuut beslissend te zijn, maar in de slotfase maakte Michiel Kramer gelijk. Kramer gleed een afgemeten voorzet van Kees de Boer binnen. Het was voor Kramer, die in 2019 nog kortstondig in Utrecht speelde, zijn derde doelpunt van het seizoen.
FC Utrecht speelde het laatste kwart met een man minder na de tweede gele kaart voor aanvaller Adrian Dalmau, na een overtreding langs de zijlijn op Samy Bourard.
Derde gelijkspel
Voor FC Utrecht, dat pas twee keer heeft gewonnen, is het al het derde gelijkspel op rij. De Utrechters verloren sinds het vertrek van John van den Brom van Ajax (0-3) en speelden de voorbije weken ook al gelijk tegen PEC Zwolle (1-1) en Feyenoord (1-1).
Het ambitieuze FC Utrecht heeft pas 12 punten uit tien duels. In het seizoen 2000-2001 pakte de club voor het laatst minder punten (11) na tien wedstrijden. Voor ADO was het pas het tweede goede resultaat in een uitwedstrijd. De Hagenaars wonnen twee maanden geleden bij VVV-Venlo.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
9 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
12 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
15 uur geleden