FC Utrecht weet ook niet te winnen van ADO en speelt weer gelijk
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is er weer niet in geslaagd om voor het eerst onder leiding van interim-trainer René Hake te winnen. In de eigen Galgenwaard bleven de Utrechters tegen ADO Den Haag steken op 1-1.
FC Utrecht-verdediger Justin Hoogma leek met een doelpunt in de 48e minuut beslissend te zijn, maar in de slotfase maakte Michiel Kramer gelijk. Kramer gleed een afgemeten voorzet van Kees de Boer binnen. Het was voor Kramer, die in 2019 nog kortstondig in Utrecht speelde, zijn derde doelpunt van het seizoen.
FC Utrecht speelde het laatste kwart met een man minder na de tweede gele kaart voor aanvaller Adrian Dalmau, na een overtreding langs de zijlijn op Samy Bourard.
Derde gelijkspel
Voor FC Utrecht, dat pas twee keer heeft gewonnen, is het al het derde gelijkspel op rij. De Utrechters verloren sinds het vertrek van John van den Brom van Ajax (0-3) en speelden de voorbije weken ook al gelijk tegen PEC Zwolle (1-1) en Feyenoord (1-1).
Het ambitieuze FC Utrecht heeft pas 12 punten uit tien duels. In het seizoen 2000-2001 pakte de club voor het laatst minder punten (11) na tien wedstrijden. Voor ADO was het pas het tweede goede resultaat in een uitwedstrijd. De Hagenaars wonnen twee maanden geleden bij VVV-Venlo.
Meer uit Voetbal
UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
16 uur geleden