FC Utrecht verslaat Leverkusen in duel van 135 minuten met 5-1
LEVERKUSEN (ANP) - FC Utrecht heeft woensdag in Duitsland een verlengde oefenwedstrijd tegen Leverkusen met 5-1 gewonnen. Gyrano Kerk trof in de reguliere speeltijd tweemaal doel. Zijn tweede goal, na een prima pass van Tommy St. Jago, was fraai. Mitchel Bakker, overgenomen van Paris Saint-Germain, had de score geopend namens de Duitsers. Hij tikte een voorzet van Karim Bellarabi van dichtbij binnen.
In de extra tijd had eerst Remco Balk succes op aangeven van Moussa Sylla. In de slotfase benutte Adrian Dalmau nog twee strafschoppen. Utrecht is in de oefencampagne nog ongeslagen met zeges op onder meer Club Brugge, AA Gent en KV Mechelen en een gelijkspel tegen Anderlecht.
De wedstrijd in Leverkusen duurde drie keer 45 minuten om de trainers de gelegenheid te geven de hele selectie aan het werk te zien. René Hake bracht in de tweede 'helft' liefst tien nieuwe spelers binnen de lijnen. Voor aanvang van het duel werd een minuut stilte in acht genomen om de slachtoffers van de ramp op een industrieterrein in de stad te herdenken.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
6 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
11 uur geleden