Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht verslaat Heerenveen en evenaart clubrecord

FC Utrecht verslaat Heerenveen en evenaart clubrecord

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer René Hake klom door de zege naar de derde plaats op de ranglijst.

Moussa Sylla, op aangeven van Django Warmerdam, en Sander van de Streek maakten de doelpunten voor FC Utrecht. Willem Janssen trof in eigen doel (1-1). De aanvoerder van FC Utrecht maakte in zijn vorige 393 duels in de Eredivisie nooit een eigen doelpunt.

Van der Streek vierde in de 80e minuut zijn winnende treffer. Hij begon op de bank en kwam in de 64e minuut in het veld voor Othmane Boussaid. Bij Heerenveen ontbrak Henk Veerman in de basisformatie. Trainer Johnny Jansen liet vlak voor het duel weten dat hij niet helemaal tevreden is over zijn centrumspits. Siem de Jong startte in het centrum van de aanval. Coach Jansen liet Veerman in de 75e minuut nog wel invallen.

FC Utrecht evenaarde een clubrecord. Alleen in het seizoen 1983/1984 begon de club ook zo voortvarend aan de competitie, omgerekend naar een systeem met drie punten voor een zege. Destijds was Barry Hughes de trainer van FC Utrecht.

Meer uit Voetbal

AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

28 minuten geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

2 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

3 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

3 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

4 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

4 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

8 uur geleden