FC Utrecht verloor nooit eerder eerste vier competitieduels
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht beleeft de slechtste seizoensstart in de historie. De in 1970 opgericht fusieclub verloor nooit eerder de eerste vier competitiewedstrijden.
Utrecht begon dit seizoen met een nederlaag bij PSV (2-0). Daarna verloor het elftal van de inmiddels ontslagen trainer Michael Silberbauer van sc Heerenveen (0-2) en PEC Zwolle (1-0). Met interim-coach Rob Penders ging het zondag ook mis tegen Feyenoord (1-5).
FC Utrecht verloor wel tot drie keer toe de eerste drie competitiewedstrijden van het seizoen, in 1982, 1990 en 2001.
Voor Utrecht was het zondag bovendien de grootste thuisnederlaag in de Eredivisie sinds een 7-1 tegen PSV op 24 september 2017. Voor Feyenoord betekende het in Stadion Galgenwaard de grootste uitzege onder Arne Slot in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden