FC Utrecht verliest van RKC Waalwijk
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht weet even niet meer wat winnen is. De ploeg van trainer John van den Brom ging voor eigen publiek tegen RKC Waalwijk voor de derde keer op rij onderuit in de eredivisie (0-1).
Melle Meulensteen maakte in de 69e minuut het doelpunt. De verdediger mag zich met drie competitietreffers clubtopscorer noemen, samen met aanvaller Sylla Sow. RKC vierde de tweede competitiezege maar blijft hekkensluiter. Het verschil met nummer voorlaatst ADO Den Haag is nu drie punten. FC Utrecht zakte naar de zevende plaats en kan zondag nog voorbijgestreefd worden door Feyenoord.
De supporters van FC Utrecht konden nog enigszins leven met de vorige nederlagen tegen Ajax (4-0) en AZ (3-0), al blijven zeven tegentreffers in twee duels veel. In het thuisduel met RKC zongen ze al na tien minuten: "Utrecht wakker worden." De thuisploeg werd ook al voor rust uitgefloten.
FC Utrecht werd ook na de treffer van Meulensteen nauwelijks gevaarlijk. RKC won voor het eerst in 27 jaar een uitduel in Utrecht.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
20 uur geleden