Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht verliest van RKC Waalwijk

FC Utrecht verliest van RKC Waalwijk

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht weet even niet meer wat winnen is. De ploeg van trainer John van den Brom ging voor eigen publiek tegen RKC Waalwijk voor de derde keer op rij onderuit in de eredivisie (0-1).

Melle Meulensteen maakte in de 69e minuut het doelpunt. De verdediger mag zich met drie competitietreffers clubtopscorer noemen, samen met aanvaller Sylla Sow. RKC vierde de tweede competitiezege maar blijft hekkensluiter. Het verschil met nummer voorlaatst ADO Den Haag is nu drie punten. FC Utrecht zakte naar de zevende plaats en kan zondag nog voorbijgestreefd worden door Feyenoord.

De supporters van FC Utrecht konden nog enigszins leven met de vorige nederlagen tegen Ajax (4-0) en AZ (3-0), al blijven zeven tegentreffers in twee duels veel. In het thuisduel met RKC zongen ze al na tien minuten: "Utrecht wakker worden." De thuisploeg werd ook al voor rust uitgefloten.

FC Utrecht werd ook na de treffer van Meulensteen nauwelijks gevaarlijk. RKC won voor het eerst in 27 jaar een uitduel in Utrecht.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

6 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

11 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

20 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

23 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

1 dag geleden