Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht verliest van RKC Waalwijk

FC Utrecht verliest van RKC Waalwijk

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht weet even niet meer wat winnen is. De ploeg van trainer John van den Brom ging voor eigen publiek tegen RKC Waalwijk voor de derde keer op rij onderuit in de eredivisie (0-1).

Melle Meulensteen maakte in de 69e minuut het doelpunt. De verdediger mag zich met drie competitietreffers clubtopscorer noemen, samen met aanvaller Sylla Sow. RKC vierde de tweede competitiezege maar blijft hekkensluiter. Het verschil met nummer voorlaatst ADO Den Haag is nu drie punten. FC Utrecht zakte naar de zevende plaats en kan zondag nog voorbijgestreefd worden door Feyenoord.

De supporters van FC Utrecht konden nog enigszins leven met de vorige nederlagen tegen Ajax (4-0) en AZ (3-0), al blijven zeven tegentreffers in twee duels veel. In het thuisduel met RKC zongen ze al na tien minuten: "Utrecht wakker worden." De thuisploeg werd ook al voor rust uitgefloten.

FC Utrecht werd ook na de treffer van Meulensteen nauwelijks gevaarlijk. RKC won voor het eerst in 27 jaar een uitduel in Utrecht.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

2 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

7 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden