Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht verliest thuis van hekkensluiter Almere City

FC Utrecht verliest thuis van hekkensluiter Almere City

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft tegen hekkensluiter Almere City FC de tweede nederlaag op rij geleden: 0-1. De ploeg van trainer Ron Jans verloor eerder in de week van Heracles Almelo in de kwartfinales van de KNVB-beker. Junior Kadile maakte voor de formatie van Jeroen Rijsdijk de treffer.

In de competitie is het de vierde wedstrijd op rij die Utrecht niet weet te winnen. De vorige drie wedstrijden speelde de ploeg gelijk tegen AZ, Heracles en PEC Zwolle. Op de ranglijst staat Utrecht nog derde met 42 punten. Almere nadert door de zege RKC en heeft 13 punten.

Jans maakte voor de wedstrijd bekend dat hij meer dan een maand geen beroep kan doen op aanvaller Yoann Cathline. Utrecht begon met Sébastien Haller in de Galgenwaard, maar voor veel gevaar zorgde de thuisploeg niet. Almere City kwam in de loop van de eerste helft meer naar voren. Nick Viergever hield een aanval tegen met een tackle. Kort daarop tikte Kadile binnen na een strakke voorzet vanaf rechts van Kornelius Hansen.

Eerste driepunter voor Rijsdijk

In de tweede helft kwam Utrecht ook maar moeilijk tot grote kansen. Een schot van Paxten Aaronson werd tegengehouden en doelman Nordin Bakker bracht redding op een schot van Haller. Een schot van Miliano Jonathans eindigde op de lat.

Voor Rijsdijk is het de eerste zege met Almere. De laatste uitzege van de ploeg in de Eredivisie was in februari vorig jaar bij PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

1 uur geleden
Noorwegen schakelt Ivoorkust uit op WK dankzij late goal Haaland

ARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.

3 uur geleden
KNVB maakt melding van discriminatie richting spelers Oranje

KANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.

5 uur geleden
'Fundament' De Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale

MILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).

10 uur geleden
Feyenoord legt Spaanse spits Nacho Ferri vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.

13 uur geleden
Ajax neemt Braziliaanse linksback Henrique over van AS Monaco

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.

13 uur geleden
Oranje landt in de nacht van woensdag op donderdag op Schiphol

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.

13 uur geleden