Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

Het doelpunt van FC Utrecht had uiteindelijk geen waarde, maar was wel erg mooi. De Spanjaard Miguel Rodríguez zag keeper Álvaro Valles in de 55e minuut te ver voor zijn doel staan en schoot de bal van net over de middenlijn over hem heen (2-1).

FC Utrecht blijft door de vierde nederlaag op 1 punt staan en lijkt kansloos voor een plek in de volgende ronde van het toernooi. Er volgen in de laatste drie speelronden nog ontmoetingen met Nottingham Forest, Racing Genk en Celtic. De eerste 24 van de 36 clubs gaan verder.

Buitenspel

Real Betis zag in de beginfase twee spelers geblesseerd uitvallen. Sofyan Amrabat en Isco kwamen tegelijk bij de bal en Amrabat haalde flink door. Isco moest na dat duel worden weggedragen en Amrabat staakte na een kwartier ook de strijd.

FC Utrecht leek de rust met een gelijke stand te halen, maar nadat Can Bozdogan een duel van Antony verloor, kon Cucho Hernández van dichtbij met zijn hoofd scoren: 1-0.

Abde Ezzalzouli verdubbelde in de beginfase van de tweede helft met een schot in de korte hoek de voorsprong. Utrecht sloeg via de treffer van Rodríguez direct terug. Invaller Derry John Murkin, die halverwege de geblesseerde Souffian El Karouani verving, zorgde voor de 2-2. Die treffer werd afgekeurd wegens buitenspel.

Meer uit Voetbal

KNVB na brief Infantino: vertrouwen hiermee nog niet hersteld

ZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.

16 minuten geleden
Borussia Mönchengladbach stelt Blessin aan als nieuwe trainer

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.

34 minuten geleden
Real Madrid-aanvoerder Valverde loopt enkelblessure op

MADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).

1 uur geleden
Brobbey hoopt topvorm bij Sunderland mee te nemen naar Oranje

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey wil zich de komende weken manifesteren als de eerste spits van Oranje. Met zijn drie doelpunten in de uitwedstrijd tegen Manchester City van zondag lijkt bondscoach Xavi Hernández nauwelijks nog om de aanvaller van Sunderland heen te kunnen.

1 uur geleden
Duitse voetbalbond: voorstel Infantino doorzichtige manoeuvre

FRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Voorzitter Bernd Neuendorf van de Duitse voetbalbond (DFB) heeft het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino een "doorzichtige manoeuvre" genoemd. Volgens Neuendorf wil Infantino zo zijn herverkiezing veiligstellen, zei hij in reactie op een vraag van het Duitse persbureau dpa.

2 uur geleden
Verdediger Timber slaat ook tweede training Oranje over

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber doet donderdag naar alle waarschijnlijkheid niet mee in de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Duitsland in de Nations League. De verdediger ontbrak dinsdag op het trainingsveld in Zeist. Maandag deed Timber ook al niet mee aan de eerste oefensessie onder leiding van de nieuwe bondscoach Xavi Hérnandez. Toen zat hij aan de rand van het trainingsveld op een hometrainer.

2 uur geleden
Veerman wil na terugkeer bij Oranje verleden achter zich laten

ZEIST (ANP) - Joey Veerman wil na zijn terugkeer bij Oranje niet meer terugkijken op het verleden. De middenvelder werd na het Europees kampioenschap van 2024 in Duitsland niet meer opgeroepen door Ronald Koeman en maakt nu ruim twee jaar later, onder de nieuwe bondscoach Xavi Hernández, voor het eerst weer deel uit van de selectie van het Nederlands elftal.

3 uur geleden