Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht verliest na blamage in beker ook van Fortuna Sittard

FC Utrecht verliest na blamage in beker ook van Fortuna Sittard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is voor de tweede keer deze week tegen een nederlaag aangelopen. De club verloor vrijdagavond op eigen veld van Fortuna Sittard, 1-2.

Eerder in de week verloor FC Utrecht in de kwartfinales van het bekertoernooi op eigen veld met 4-1 van de amateurs van Spakenburg, de nummer 7 van de tweede divisie.

In de eerste helft waren er maar een paar kansjes voor de thuisclub. Mark van der Maarel schoot van dichtbij over, na een fout bij de Limburgers achterin. Verder werd Sean Klaiber vrijgespeeld door Jens Toornstra, maar hij stuitte vervolgens op doelman Ivor Pandur.

Goede poging

Aan de andere kant was er een goede poging van Iñigo Córdoba, maar hij vond Vasilis Barkas in het Utrechtse doel op zijn weg.

Na de hervatting kwam FC Utrecht alsnog op voorsprong. Anastasios Douvikas, de Griekse topschutter, scoorde in de rebound. Hij deed dat nadat Pandur in eerste instantie nog had gered bij een kopbal van de opgekomen verdediger Mike van der Hoorn.

Gelijkmaker

De gelijkmaker kwam in de 69e minuut op naam van Kristijan Bistrovic. De Kroaat profiteerde van een verdedigingsfout bij FC Utrecht. Met een fraaie individuele actie besliste Tijjani Noslin vlak voor tijd het duel in Limburgs voordeel.

FC Utrecht speelde met Zakaria Labyad. Hij stond voor de eerste keer in ruim twee jaar in de basis bij een wedstrijd in de Eredivisie. De laatste keer dat de middenvelder van het begin meedeed speelde hij nog bij Ajax. Sindsdien kende Labyad veel tegenslagen, onder meer in de vorm van blessures. Hij keerde in februari terug bij FC Utrecht, na daar aanvankelijk op proef te hebben meegetraind.

Meer uit Voetbal

Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

2 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

2 uur geleden
Liverpool ontslaat trainer Slot na twee seizoenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.

5 uur geleden
Verdediger Holm haakt geblesseerd af bij Oranje-opponent Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.

7 uur geleden
Canadese verdediger Davies na blessure opgenomen in WK-selectie

TORONTO (ANP/RTR) - Verdediger Alphonso Davies is na zijn hamstringblessure op tijd fit om met medegastland Canada mee te doen aan het WK voetbal. Bondscoach Jesse Marsch heeft de 25-jarige speler van Bayern München opgenomen in zijn definitieve selectie van 26 spelers, die weinig verrassingen kent. Andere bekende namen zijn aanvallers Jonathan David van het Italiaanse Juventus en Promise David van het Belgische Union.

10 uur geleden
The Sun: Raheem Sterling opgepakt na ongeluk op Britse snelweg

LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.

15 uur geleden
FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

21 uur geleden