FC Utrecht verlengt contract verhuurde Joosten
UTRECHT (ANP) - Patrick Joosten staat ook volgend seizoen onder contract bij FC Utrecht. De eredivisieclub heeft de optie in het aflopende contract van de 23-jarige aanvaller gelicht. Joosten komt sinds de winter op huurbasis uit voor Sparta Rotterdam. In de acht wedstrijden die hij speelde voordat de competitie vanwege de coronacrisis werd stilgelegd, maakte Joosten drie doelpunten.
FC Utrecht heeft ook de optie in het aflopende contract van de Duitse aanvaller Jonas Arweiler gelicht. De 22-jarige Arweiler debuteerde eind februari als invaller in de hoofdmacht en maakte toen tegen FC Twente direct het winnende doelpunt (2-1). Hij ligt nu tot medio 2022 vast in De Galgenwaard.
De clubleiding gaat nog in gesprek met Urby Emanuelson, Jean-Christophe Bahebeck en Lamine Sané. Hun contracten lopen ook in de zomer af. Ze zijn allemaal niet verzekerd van een basisplaats bij trainer John van den Brom.
Automatisch verlengd
Heerenveen heeft de aflopende contracten van de verdedigers Daniel Høegh en Ricardo van Rhijn en de doelmannen Warner Hahn, Filip Bednarek en Trevor Doornbusch formeel opgezegd. Dat betekent volgens de Friese club niet direct dat de samenwerking met deze spelers ook wordt beëindigd. De profclubs moeten hun spelers met tussentijds verlengde contracten voor 1 april duidelijkheid geven, anders wordt de verbintenis automatisch onder dezelfde voorwaarden verlengd.
Hahn is de nummer 1 onder de lat bij Heerenveen. Aangezien hij begin februari geblesseerd raakte, keepte Bednarek de laatste wedstrijden.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
10 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
18 uur geleden