Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht verlengt contract verhuurde Joosten

FC Utrecht verlengt contract verhuurde Joosten

UTRECHT (ANP) - Patrick Joosten staat ook volgend seizoen onder contract bij FC Utrecht. De eredivisieclub heeft de optie in het aflopende contract van de 23-jarige aanvaller gelicht. Joosten komt sinds de winter op huurbasis uit voor Sparta Rotterdam. In de acht wedstrijden die hij speelde voordat de competitie vanwege de coronacrisis werd stilgelegd, maakte Joosten drie doelpunten.

FC Utrecht heeft ook de optie in het aflopende contract van de Duitse aanvaller Jonas Arweiler gelicht. De 22-jarige Arweiler debuteerde eind februari als invaller in de hoofdmacht en maakte toen tegen FC Twente direct het winnende doelpunt (2-1). Hij ligt nu tot medio 2022 vast in De Galgenwaard.

De clubleiding gaat nog in gesprek met Urby Emanuelson, Jean-Christophe Bahebeck en Lamine Sané. Hun contracten lopen ook in de zomer af. Ze zijn allemaal niet verzekerd van een basisplaats bij trainer John van den Brom.

Automatisch verlengd

Heerenveen heeft de aflopende contracten van de verdedigers Daniel Høegh en Ricardo van Rhijn en de doelmannen Warner Hahn, Filip Bednarek en Trevor Doornbusch formeel opgezegd. Dat betekent volgens de Friese club niet direct dat de samenwerking met deze spelers ook wordt beëindigd. De profclubs moeten hun spelers met tussentijds verlengde contracten voor 1 april duidelijkheid geven, anders wordt de verbintenis automatisch onder dezelfde voorwaarden verlengd.

Hahn is de nummer 1 onder de lat bij Heerenveen. Aangezien hij begin februari geblesseerd raakte, keepte Bednarek de laatste wedstrijden.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

5 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

7 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

7 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

8 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

9 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

9 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

11 uur geleden