Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht verlengt contract verhuurde Joosten

FC Utrecht verlengt contract verhuurde Joosten

UTRECHT (ANP) - Patrick Joosten staat ook volgend seizoen onder contract bij FC Utrecht. De eredivisieclub heeft de optie in het aflopende contract van de 23-jarige aanvaller gelicht. Joosten komt sinds de winter op huurbasis uit voor Sparta Rotterdam. In de acht wedstrijden die hij speelde voordat de competitie vanwege de coronacrisis werd stilgelegd, maakte Joosten drie doelpunten.

FC Utrecht heeft ook de optie in het aflopende contract van de Duitse aanvaller Jonas Arweiler gelicht. De 22-jarige Arweiler debuteerde eind februari als invaller in de hoofdmacht en maakte toen tegen FC Twente direct het winnende doelpunt (2-1). Hij ligt nu tot medio 2022 vast in De Galgenwaard.

De clubleiding gaat nog in gesprek met Urby Emanuelson, Jean-Christophe Bahebeck en Lamine Sané. Hun contracten lopen ook in de zomer af. Ze zijn allemaal niet verzekerd van een basisplaats bij trainer John van den Brom.

Automatisch verlengd

Heerenveen heeft de aflopende contracten van de verdedigers Daniel Høegh en Ricardo van Rhijn en de doelmannen Warner Hahn, Filip Bednarek en Trevor Doornbusch formeel opgezegd. Dat betekent volgens de Friese club niet direct dat de samenwerking met deze spelers ook wordt beëindigd. De profclubs moeten hun spelers met tussentijds verlengde contracten voor 1 april duidelijkheid geven, anders wordt de verbintenis automatisch onder dezelfde voorwaarden verlengd.

Hahn is de nummer 1 onder de lat bij Heerenveen. Aangezien hij begin februari geblesseerd raakte, keepte Bednarek de laatste wedstrijden.

Meer uit Voetbal

NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

5 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

6 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

6 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

6 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

7 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

8 uur geleden