FC Utrecht verhuurt Benamar aan FC Volendam
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht verhuurt Benaissa Benamar tot het einde van het seizoen aan eerstedivisionist FC Volendam. Als de Volendammers promoveren wordt het huurcontract van de 24-jarige verdediger omgezet in een definitieve transfer.
"Het is Benaissa tot nu toe niet gelukt zich in Utrecht door te ontwikkelen tot een basisspeler. Gelet op de ambitie van Benaissa om in deze fase van zijn loopbaan veel speelminuten te maken, zijn we in samenspraak met hem op zoek gegaan naar een goede oplossing voor beide partijen", aldus technisch directeur Jordy Zuidam van FC Utrecht.
Benamar, die een jaar geleden door FC Utrecht werd overgenomen van Telstar, sluit per direct aan bij de koploper van de eerste divisie. FC Volendam heeft 48 punten, 6 meer dan nummer 2 Excelsior (duel minder gespeeld) en nummer 3 FC Emmen. De twee beste ploegen van de Keuken Kampioen Divisie promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.
16 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
56 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
2 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
17 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
18 uur geleden