FC Utrecht verhuurt Benamar aan FC Volendam
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht verhuurt Benaissa Benamar tot het einde van het seizoen aan eerstedivisionist FC Volendam. Als de Volendammers promoveren wordt het huurcontract van de 24-jarige verdediger omgezet in een definitieve transfer.
"Het is Benaissa tot nu toe niet gelukt zich in Utrecht door te ontwikkelen tot een basisspeler. Gelet op de ambitie van Benaissa om in deze fase van zijn loopbaan veel speelminuten te maken, zijn we in samenspraak met hem op zoek gegaan naar een goede oplossing voor beide partijen", aldus technisch directeur Jordy Zuidam van FC Utrecht.
Benamar, die een jaar geleden door FC Utrecht werd overgenomen van Telstar, sluit per direct aan bij de koploper van de eerste divisie. FC Volendam heeft 48 punten, 6 meer dan nummer 2 Excelsior (duel minder gespeeld) en nummer 3 FC Emmen. De twee beste ploegen van de Keuken Kampioen Divisie promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
13 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
16 uur geleden