FC Utrecht verhuurt Benamar aan FC Volendam
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht verhuurt Benaissa Benamar tot het einde van het seizoen aan eerstedivisionist FC Volendam. Als de Volendammers promoveren wordt het huurcontract van de 24-jarige verdediger omgezet in een definitieve transfer.
"Het is Benaissa tot nu toe niet gelukt zich in Utrecht door te ontwikkelen tot een basisspeler. Gelet op de ambitie van Benaissa om in deze fase van zijn loopbaan veel speelminuten te maken, zijn we in samenspraak met hem op zoek gegaan naar een goede oplossing voor beide partijen", aldus technisch directeur Jordy Zuidam van FC Utrecht.
Benamar, die een jaar geleden door FC Utrecht werd overgenomen van Telstar, sluit per direct aan bij de koploper van de eerste divisie. FC Volendam heeft 48 punten, 6 meer dan nummer 2 Excelsior (duel minder gespeeld) en nummer 3 FC Emmen. De twee beste ploegen van de Keuken Kampioen Divisie promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
10 minuten geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
5 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
5 uur geleden