Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht veel te sterk voor machteloos Volendam

FC Utrecht veel te sterk voor machteloos Volendam

VOLENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft ook de laatste wedstrijd voordat de competitie stilligt vanwege het WK gewonnen. De ploeg van trainer Henk Fraser was in en tegen Volendam met 4-0 duidelijk te sterk. Het betekende de vierde overwinning op rij.

FC Utrecht kwam in de 15e minuut aan de leiding. De inzet van Bas Dost, op aangeven van Daishawn Redan, werd nog gestopt door doelman Filip Stankovic. In de rebound schoot Taylor Booth alsnog raak.

Volendam was tot de rust slechts één keer dichtbij de gelijkmaker. Een kopbal van Gaetano Oristanio werd door Utrecht-middenvelder Luuk Brouwers tot corner verwerkt.

Wisselbeurt Redan

Redan was in de 64e minuut dicht bij een treffer, maar de aanvaller schoot net naast. Hij kon meteen naar de kant waar Amin Younes al klaar stond als vervanger. Bij Volendam verscheen Henk Veerman in het veld, maar de lange aanvaller werd nooit gevonden.

Dost zorgde met zijn zesde doelpunt van het seizoen in de 74e minuut voor de 2-0. Hij kopte raak uit een voorzet van invaller Othmane Boussaid. Sander van de Streek maakte er 3-0 van, opnieuw was Boussaid de aangever. Can Bozdogan zorgde net nadat hij was ingevallen in blessuretijd voor de 4-0.

FC Volendam stijf onderaan

Volendam, dat de enige overwinning van het seizoen boekte op 28 augustus, was machteloos en blijft de hekkensluiter in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Messi maakt voor vijfde keer op rij twee doelpunten voor Miami

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft een nieuw record in handen. De 38-jarige spelmaker is de eerste voetballer in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS) die in vijf opeenvolgende wedstrijden twee keer wist te scoren. Dat deed Messi in de thuiswedstrijd van zijn club Inter Miami tegen Nashville SC. Messi's eigen record staat nog scherper. Hij zette bij FC Barcelona in 2012 een serie van zes duels met twee treffers neer.

1 uur geleden
Trump bezoekt finale WK voetbal voor clubs

EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - Donald Trump maakt zondag zijn opwachting bij de finale van het WK voetbal voor clubs tussen het Franse Paris Saint-Germain en het Engelse Chelsea. De Amerikaanse president ziet de eindstrijd als een test voor de WK-finale voor landenteams die in de zomer van 2026 in hetzelfde MetLife Stadium wordt gespeeld.

2 uur geleden
Zweedse voetbalsters groepswinnaar op EK na zege op Duitsland

ZÜRICH (ANP) - De Zweedse voetbalsters hebben na drie zeges als groepswinnaar de kwartfinales van het EK in Zwitserland bereikt. In Zürich won de ploeg van bondscoach Peter Gerhardsson met 4-1 van Duitsland, dat na twee zeges ook al zeker was van de laatste acht.

12 uur geleden
'Boze en beledigde' Oranjevrouwen maken het Jonker makkelijker

BASEL (ANP) - Met name de oudere speelsters van het Nederlands elftal waren "geweldig boos en beledigd" over het spel tijdens de pijnlijke 4-0-nederlaag tegen Engeland. "Deze generatie wil dat niet en accepteert dat niet. Dat maakt het voor mij makkelijker", zei bondscoach Andries Jonker tijdens zijn persconferentie.

14 uur geleden
Jonker past tactiek niet aan voor zware opgave tegen Frankrijk

BASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker past de tactiek van de Oranjevrouwen niet drastisch aan voor het cruciale EK-duel met Frankrijk. "Dit is niet het moment voor een uitgebreide evaluatie of heroverweging. We moeten na vier dagen opnieuw tegen een toptegenstander waar het maximale wordt gevraagd. Dat hebben we tegen Engeland (4-0-verlies) niet kunnen brengen, maar dat wordt nu wel gevraagd", zei Jonker een dag voor de wedstrijd in Basel tijdens zijn persconferentie.

15 uur geleden
PSV in oefenduel langs Duitse club Elversberg

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in een oefenwedstrijd gewonnen van SV Elversberg, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. De Eindhovenaren waren op sportcomplex De Herdgang met 3-1 te sterk.

21 uur geleden
Alle voetbalsters trainen in aanloop naar EK-duel met Frankrijk

THUN (ANP) - Alle speelsters van het Nederlands elftal hebben meegedaan aan de mogelijk laatste training in Zwitserland. In een warm en zonnig Thun oogde de selectie ontspannen in aanloop naar het afsluitende groepsduel met Frankrijk van zondag.

23 uur geleden