Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht-trainer Hake voelde zich genoodzaakt in te grijpen

FC Utrecht-trainer Hake voelde zich genoodzaakt in te grijpen

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer René Hake voerde in de thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo (3-1) in de 56e minuut drie succesvolle wissels door. Hake voelde zich in de tweede helft genoodzaakt in te grijpen. Twee wissels waren van waarde met een doelpunt, één met een assist.

"In de rust spraken we met elkaar en heb ik gezegd dat het spel moest verbeteren", aldus Hake voor de camera van ESPN. "Omdat ik het niet terugzag in de eerste fase van de tweede helft, heb ik ingegrepen. Gelukkig hebben we met de wissels een tandje bij kunnen schakelen en hebben zij het verschil kunnen maken."

Mimoun Mahi nam, op aangeven van de tegelijkertijd ingevallen Moussa Sylla, de 1-0 voor zijn rekening en Bart Ramselaar maakte er 2-0 van. Mahi maakte in blessuretijd zijn tweede van de middag. Hake was tevreden over zijn invallers. "Bart heeft wisselend gespeeld, maar vandaag was het een goede invalbeurt. Mimoun is een verhaal apart; hij kampt vaak met klachten en we moeten oppassen met hem."

Utrecht won weliswaar met 3-1, toch had het duel veel eerder beslist kunnen en moeten worden. "Het was niet alleen de spits die kansen miste", doelt Hake op onder anderen Gyrano Kerk. "Daardoor bleef het lang een wedstrijd. We hadden het onszelf stukken makkelijker kunnen maken."

Utrecht heeft uit de laatste vijf duels 13 punten gehaald en staat voorlopig zevende.

Meer uit Voetbal

Surinaams international Vente niet in actie voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente (26) speelt voorlopig niet voor sc Heerenveen omdat niet duidelijk is of de aanvaller van de club over de Nederlandse nationaliteit beschikt. Dat heeft de club uit de Eredivisie naar aanleiding van berichtgeving van de Leeuwarder Courant bevestigd aan het ANP. Vente speelt als Surinamer voor het nationale elftal van dat land.

39 minuten geleden
Frankrijk voert voor het eerst sinds 2018 FIFA-ranglijst aan

ZÜRICH (ANP/AFP) - Het Franse voetbalelftal heeft voor het eerst sinds 2018 weer de eerste plek van de FIFA-wereldranglijst in handen. 'Les Bleus' passeerden Europees kampioen Spanje dankzij oefenzeges op Brazilië (2-1) en Colombia (3-1). Spanje won van Servië (3-0) en speelde gelijk tegen Egypte (0-0).

2 uur geleden
Bondscoach Gattuso 'helemaal leeg' na mislopen WK met Italië

ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.

7 uur geleden
Irak ten koste van Bolivia als 48e en laatste naar WK voetbal

MONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

11 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

15 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

16 uur geleden