Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht-trainer Hake voelde zich genoodzaakt in te grijpen

FC Utrecht-trainer Hake voelde zich genoodzaakt in te grijpen

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer René Hake voerde in de thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo (3-1) in de 56e minuut drie succesvolle wissels door. Hake voelde zich in de tweede helft genoodzaakt in te grijpen. Twee wissels waren van waarde met een doelpunt, één met een assist.

"In de rust spraken we met elkaar en heb ik gezegd dat het spel moest verbeteren", aldus Hake voor de camera van ESPN. "Omdat ik het niet terugzag in de eerste fase van de tweede helft, heb ik ingegrepen. Gelukkig hebben we met de wissels een tandje bij kunnen schakelen en hebben zij het verschil kunnen maken."

Mimoun Mahi nam, op aangeven van de tegelijkertijd ingevallen Moussa Sylla, de 1-0 voor zijn rekening en Bart Ramselaar maakte er 2-0 van. Mahi maakte in blessuretijd zijn tweede van de middag. Hake was tevreden over zijn invallers. "Bart heeft wisselend gespeeld, maar vandaag was het een goede invalbeurt. Mimoun is een verhaal apart; hij kampt vaak met klachten en we moeten oppassen met hem."

Utrecht won weliswaar met 3-1, toch had het duel veel eerder beslist kunnen en moeten worden. "Het was niet alleen de spits die kansen miste", doelt Hake op onder anderen Gyrano Kerk. "Daardoor bleef het lang een wedstrijd. We hadden het onszelf stukken makkelijker kunnen maken."

Utrecht heeft uit de laatste vijf duels 13 punten gehaald en staat voorlopig zevende.

Meer uit Voetbal

Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

22 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

45 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

46 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden