FC Utrecht-trainer Hake begrijpt boze supporters wel
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer René Hake begrijpt wel dat de supporters van zijn club boos en teleurgesteld zijn. De fans willen zondag voorafgaand aan de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de play-offs demonstreren in Rotterdam.
De wedstrijd zou eigenlijk zaterdag zijn, maar de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb wil niet dat er op dat moment gevoetbald wordt. Op hetzelfde moment is de finale van het Eurovisie Songfestival al in de stad. De KNVB besloot het duel naar zondag te verplaatsen, al loopt er nog wel een kort geding van FC Utrecht.
"Vanuit de supporters gezien zit ze dit enorm dwars", aldus Hake tegen ESPN. "Dit is iets wat ze bezighoudt. Dus ik begrijp wel dat ze er op die manier naar kijken."
De supporters voelen zich weer benadeeld door de KNVB. Vorig seizoen werd afgebroken vanwege het coronavirus. FC Utrecht kon zo de bekerfinale tegen Feyenoord niet spelen en ook via de competitie kon de club zich niet plaatsen voor Europees voetbal. Aan de actie zouden zondag 250 supporters meedoen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
14 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
15 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
15 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
16 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
1 dag geleden