FC Utrecht-trainer Hake begrijpt boze supporters wel
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer René Hake begrijpt wel dat de supporters van zijn club boos en teleurgesteld zijn. De fans willen zondag voorafgaand aan de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de play-offs demonstreren in Rotterdam.
De wedstrijd zou eigenlijk zaterdag zijn, maar de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb wil niet dat er op dat moment gevoetbald wordt. Op hetzelfde moment is de finale van het Eurovisie Songfestival al in de stad. De KNVB besloot het duel naar zondag te verplaatsen, al loopt er nog wel een kort geding van FC Utrecht.
"Vanuit de supporters gezien zit ze dit enorm dwars", aldus Hake tegen ESPN. "Dit is iets wat ze bezighoudt. Dus ik begrijp wel dat ze er op die manier naar kijken."
De supporters voelen zich weer benadeeld door de KNVB. Vorig seizoen werd afgebroken vanwege het coronavirus. FC Utrecht kon zo de bekerfinale tegen Feyenoord niet spelen en ook via de competitie kon de club zich niet plaatsen voor Europees voetbal. Aan de actie zouden zondag 250 supporters meedoen.
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.
2 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.
3 uur geledenDORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.
4 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.
4 uur geleden