FC Utrecht-trainer Hake begrijpt boze supporters wel
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer René Hake begrijpt wel dat de supporters van zijn club boos en teleurgesteld zijn. De fans willen zondag voorafgaand aan de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de play-offs demonstreren in Rotterdam.
De wedstrijd zou eigenlijk zaterdag zijn, maar de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb wil niet dat er op dat moment gevoetbald wordt. Op hetzelfde moment is de finale van het Eurovisie Songfestival al in de stad. De KNVB besloot het duel naar zondag te verplaatsen, al loopt er nog wel een kort geding van FC Utrecht.
"Vanuit de supporters gezien zit ze dit enorm dwars", aldus Hake tegen ESPN. "Dit is iets wat ze bezighoudt. Dus ik begrijp wel dat ze er op die manier naar kijken."
De supporters voelen zich weer benadeeld door de KNVB. Vorig seizoen werd afgebroken vanwege het coronavirus. FC Utrecht kon zo de bekerfinale tegen Feyenoord niet spelen en ook via de competitie kon de club zich niet plaatsen voor Europees voetbal. Aan de actie zouden zondag 250 supporters meedoen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
4 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
10 uur geleden