FC Utrecht-trainer Hake begrijpt boze supporters wel
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer René Hake begrijpt wel dat de supporters van zijn club boos en teleurgesteld zijn. De fans willen zondag voorafgaand aan de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de play-offs demonstreren in Rotterdam.
De wedstrijd zou eigenlijk zaterdag zijn, maar de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb wil niet dat er op dat moment gevoetbald wordt. Op hetzelfde moment is de finale van het Eurovisie Songfestival al in de stad. De KNVB besloot het duel naar zondag te verplaatsen, al loopt er nog wel een kort geding van FC Utrecht.
"Vanuit de supporters gezien zit ze dit enorm dwars", aldus Hake tegen ESPN. "Dit is iets wat ze bezighoudt. Dus ik begrijp wel dat ze er op die manier naar kijken."
De supporters voelen zich weer benadeeld door de KNVB. Vorig seizoen werd afgebroken vanwege het coronavirus. FC Utrecht kon zo de bekerfinale tegen Feyenoord niet spelen en ook via de competitie kon de club zich niet plaatsen voor Europees voetbal. Aan de actie zouden zondag 250 supporters meedoen.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
19 uur geleden