FC Utrecht-trainer Hake: altijd leuk om mensen blij te maken
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht wil de goede seizoensstart een vervolg geven met goede resultaten tegen FC Groningen (zaterdag) en Feyenoord (volgende week). Het elftal van trainer René Hake overtuigde zondag door Sparta Rotterdam met 4-0 kansloos te laten. De score had hoger uit kunnen vallen.
"Natuurlijk krijg je veel reacties als je een goede voorbereiding draait en je ook de eerste competitiewedstrijd wint. Met goed spel en overtuiging", aldus Hake vrijdag. "Dan worden mensen daar blij van. Het is alleen maar mooi om mensen blij te maken. Maar één zwaluw maakt nog geen zomer, zo is het ook."
FC Groningen eindigde vorig seizoen als zevende, 3 punten achter nummer 6 FC Utrecht. "Wat dat betreft is het zeker een test", aldus Hake. "Maar Sparta werd vorig seizoen achtste, dus dat was ook al een test."
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP) - Portugal heeft een uitwedstrijd tegen Noorwegen in de Nations League gewonnen. In het Ullevaal Stadion in Oslo werd het 2-1 voor de bezoekers. Na twee wedstrijden gaat Portugal met 6 punten aan de leiding in Groep A4. Noorwegen en Denemarken volgen op 3 punten.
12 uur geledenDEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal heeft Israël zondagavond met 3-0 verslagen in een vooraf veelbesproken duel in de Nations League. De 'thuiswedstrijd' van Israël werd gespeeld in het Hongaarse Debrecen. Vanuit Ierland werden er geen kaartjes verkocht voor het uitvak. Een dag voor de wedstrijd besloot de Ierse doelman Gavin Bazunu zich terug te trekken uit het elftal.
12 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Griekenland heeft zondagavond voor een verrassing gezorgd door Duitsland te verslaan in een uitwedstrijd in de Nations League. In Augsburg werd het 1-0 voor de bezoekers. Het was voor Griekenland de eerste overwinning ooit op Duitsland. Na twee wedstrijden gaat Griekenland met 6 punten aan de leiding in de groep van het Nederlands elftal, dat 4 punten heeft.
12 uur geledenBELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint pas dinsdag aan de voorbereiding op de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League. De training van maandag komt te vervallen, meldt de KNVB.
13 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.
15 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).
15 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.
16 uur geleden