FC Utrecht teleurgesteld over uitspraak kort geding
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is teleurgesteld over de uitspraak van de voorzieningenrechter die vrijdagavond oordeelde dat de voetbalbond KNVB in zijn gelijk staat om de wedstrijd tegen Feyenoord te verplaatsen van zaterdag naar zondagmiddag om 12.15 uur.
Feyenoord mag de wedstrijd zaterdagavond van burgemeester Ahmed Aboutaleb niet in Rotterdam spelen vanwege de gelijktijdige finale van het Eurovisie Songfestival in Ahoy. Daarop besloot de KNVB de wedstrijd te verplaatsen naar zondag. FC Utrecht was het daarmee niet eens had een kort geding tegen dit besluit aangespannen. Het kort geding heeft geen verandering in het besluit gebracht, meldt de club.
"We zijn teleurgesteld over de uitspraak, maar verleggen direct onze focus naar zondag", reageert algemeen directeur Thijs van Es. "Wij zetten onze missie door en dat betekent dat we er alles aan doen om op het veld zondag te winnen. De spelers en staf van FC Utrecht hebben zich vanaf afgelopen donderdag optimaal voorbereid op de wedstrijd aankomende zondag tegen Feyenoord, dus we zijn er klaar voor."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oud-voetballer Gennaro Gattuso is de nieuwe trainer van Lazio. De 48-jarige wereldkampioen van 2006, die begin april vertrok als bondscoach van Italië na het mislopen van het WK-ticket, is bij de club uit Rome de opvolger van de Italiaan Maurizio Sarri. Zijn landgenoot moest vertrekken na de negende plaats in de competitie en de verloren bekerfinale.
3 uur geledenSZCZECIN (ANP) - Trainer Óscar García heeft enkele dagen na zijn vertrek bij Ajax een nieuwe club gevonden. De Spanjaard gaat aan de slag bij Pogoń Szczecin, een club uit de hoogste Poolse divisie.
4 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.
11 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.
14 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).
16 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.
16 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.
18 uur geleden