Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht teleurgesteld over uitspraak kort geding

FC Utrecht teleurgesteld over uitspraak kort geding

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is teleurgesteld over de uitspraak van de voorzieningenrechter die vrijdagavond oordeelde dat de voetbalbond KNVB in zijn gelijk staat om de wedstrijd tegen Feyenoord te verplaatsen van zaterdag naar zondagmiddag om 12.15 uur.

Feyenoord mag de wedstrijd zaterdagavond van burgemeester Ahmed Aboutaleb niet in Rotterdam spelen vanwege de gelijktijdige finale van het Eurovisie Songfestival in Ahoy. Daarop besloot de KNVB de wedstrijd te verplaatsen naar zondag. FC Utrecht was het daarmee niet eens had een kort geding tegen dit besluit aangespannen. Het kort geding heeft geen verandering in het besluit gebracht, meldt de club.

"We zijn teleurgesteld over de uitspraak, maar verleggen direct onze focus naar zondag", reageert algemeen directeur Thijs van Es. "Wij zetten onze missie door en dat betekent dat we er alles aan doen om op het veld zondag te winnen. De spelers en staf van FC Utrecht hebben zich vanaf afgelopen donderdag optimaal voorbereid op de wedstrijd aankomende zondag tegen Feyenoord, dus we zijn er klaar voor."

Meer uit Voetbal

Haaland met twee doelpunten aan basis van Noorse zege op Senegal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.

2 uur geleden
Frankrijk verslaat Irak, duel twee uur onderbroken door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).

4 uur geleden
Duel tussen Frankrijk en Irak hervat, fans terug in stadion

PHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.

5 uur geleden
Tweede helft van duel Frankrijk met Irak uitgesteld door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.

6 uur geleden
Messi geniet van het moment na verbreken WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.

8 uur geleden
Klose feliciteert Messi met overname van zijn WK-doelpuntenrecord

MÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.

8 uur geleden
Argentinië naar laatste 32, Messi verbreekt WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft zich maandagavond met een 2-0-zege op Oostenrijk verzekerd van een plek bij de laatste 32 van het wereldkampioenschap voetbal. De regerend wereldkampioen won eerder al van Algerije (3-0) en heeft 6 punten. Argentinië kan in theorie nog derde worden in de groep, maar zal ook dan als een van de beste nummers 3 doorgaan. Oostenrijk won eerder van Jordanië (3-1) en heeft 3 punten.

9 uur geleden