Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht stuurt Redan terug naar Hertha BSC

FC Utrecht stuurt Redan terug naar Hertha BSC

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na een half jaar al weer afscheid genomen van huurling Daishawn Redan. De 21-jarige aanvaller zou dit hele seizoen op huurbasis voor Utrecht voetballen en kreeg voor de winterstop veel speeltijd, maar in de tweede seizoenshelft kwam Redan onder de nieuwe trainer Michael Silberbauer pas één keer in actie.

FC Utrecht huurde de Nederlandse jeugdinternational van de Duitse club Hertha BSC, dat hem eerder al verhuurde aan FC Groningen en PEC Zwolle. De aanvaller speelde dit seizoen veertien competitiewedstrijden, waarvan tien in de basis. Hij scoorde één keer.

Redan had bij Hertha BSC een contract tot de zomer van 2024, maar de Duitse club besloot Redan te verkopen aan de Italiaanse tweedeklasser Venezia. Naar verluidt had ook FC Emmen interesse in de aanvaller.

Venezia, dat vorig jaar degradeerde uit de Serie A en nu vecht tegen degradatie naar de Serie C, deed ook zaken met FC Groningen. De club uit Venetië huurt verdediger Marin Sverko voor de rest van het seizoen van de hekkensluiter van de Eredivisie. Venezia zag op de slotdag van de transferperiode Ridgeciano Haps, oud-speler van AZ en Feyenoord, op huurbasis naar Genoa gaan.

Meer uit Voetbal

Mexico verslaat VS in finale Gold Cup

HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.

52 minuten geleden
Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

6 uur geleden
International Van Dongen kondigt einde voetballoopbaan aan

MONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.

6 uur geleden
Noorse voetbalsters ook te sterk voor Finland op EK

SION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.

9 uur geleden
Martens zinspeelt op einde voetbalcarrière

HILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.

10 uur geleden
Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

12 uur geleden
Ook verdedigster Buurman op trainingsveld na wissel uit voorzorg

THUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.

16 uur geleden