FC Utrecht speelt ook bij PEC Zwolle gelijk
ZWOLLE (ANP) - FC Utrecht heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Eredivisie. Op bezoek bij PEC Zwolle kwam de ploeg van trainer Ron Jans twee keer terug van een achterstand, maar verder dan 3-3 kwam de nummer 3 op de ranglijst niet.
PEC begon vol vertrouwen na twee overwinningen op rij waaronder de stunt (3-1) thuis tegen PSV. De thuisploeg kwam in de achttiende minuut aan de leiding. Dylan Vente nam de bal aan uit een vrije trap van Jamiro Monteiro en passeerde vervolgens doelman Vasilis Barkas. De VAR moest er nog wel even naar kijken, maar de treffer werd goedgekeurd.
Kort voor rust viel de 2-0. Dave van den Berg nam de bal uit een pass van Filip Krastev met zijn linkervoet aan om vervolgens Barkas met een schot met zijn rechterbeen te passeren. In de 55e minuut bracht Anthony Descotte de spanning terug. De Belg trof vanaf de rand van het strafschopgebied de verre hoek. Drie minuten later stond het weer gelijk. Oscar Fraulo profiteerde van een misverstand tussen doelman Mike Hauptmeijer en middenvelder Anouar El Azzouzi.
Vente bracht zijn ploeg in de zeventigste minuut met een schuiver opnieuw op voorsprong. Ook nu kwam FC Utrecht terug. Een dwarrelend schot van Souffian El Karouani werd door Hauptmeijer slecht verwerkt, waarna Viergever van dichtbij voor de 3-3 zorgde. Daarmee bleven de Utrechters voor de veertiende keer ongeslagen in een uitwedstrijd.
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
10 uur geleden