Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht speelt ook bij PEC Zwolle gelijk

FC Utrecht speelt ook bij PEC Zwolle gelijk

ZWOLLE (ANP) - FC Utrecht heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Eredivisie. Op bezoek bij PEC Zwolle kwam de ploeg van trainer Ron Jans twee keer terug van een achterstand, maar verder dan 3-3 kwam de nummer 3 op de ranglijst niet.

PEC begon vol vertrouwen na twee overwinningen op rij waaronder de stunt (3-1) thuis tegen PSV. De thuisploeg kwam in de achttiende minuut aan de leiding. Dylan Vente nam de bal aan uit een vrije trap van Jamiro Monteiro en passeerde vervolgens doelman Vasilis Barkas. De VAR moest er nog wel even naar kijken, maar de treffer werd goedgekeurd.

Kort voor rust viel de 2-0. Dave van den Berg nam de bal uit een pass van Filip Krastev met zijn linkervoet aan om vervolgens Barkas met een schot met zijn rechterbeen te passeren. In de 55e minuut bracht Anthony Descotte de spanning terug. De Belg trof vanaf de rand van het strafschopgebied de verre hoek. Drie minuten later stond het weer gelijk. Oscar Fraulo profiteerde van een misverstand tussen doelman Mike Hauptmeijer en middenvelder Anouar El Azzouzi.

Vente bracht zijn ploeg in de zeventigste minuut met een schuiver opnieuw op voorsprong. Ook nu kwam FC Utrecht terug. Een dwarrelend schot van Souffian El Karouani werd door Hauptmeijer slecht verwerkt, waarna Viergever van dichtbij voor de 3-3 zorgde. Daarmee bleven de Utrechters voor de veertiende keer ongeslagen in een uitwedstrijd.

Meer uit Voetbal

Coach Parker vertrekt bij gedegradeerd Burnley

BURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.

40 minuten geleden
Gevluchte Afghaanse voetbalsters dromen van Olympische Spelen LA

MELBOURNE (ANP/RTR) - De Afghaanse voetbalsters dromen van deelname aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. "Dat zou het mooiste zijn wat het team kan overkomen", zei doelvrouw Fatima Yousufi in reactie op de officiële erkenning door wereldbond FIFA van het team, dat bestaat uit vrouwen die zijn gevlucht voor de Taliban.

2 uur geleden
Coach Arteta van Arsenal woedend op arbiter Makkelie

MADRID (ANP) - Coach Mikel Arteta van Arsenal was woedend op scheidsrechter Danny Makkelie na de 1-1 in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Champions League. Makkelie wees in de 78e minuut van de wedstrijd naar de strafschopstip na een overtreding op Eberechi Eze, maar hij draaide zijn beslissing terug nadat videoarbiter Dennis Higler hem naar de beelden liet kijken.

3 uur geleden
Gelijkspel Atlético - Arsenal met hoofdrol Nederlandse arbitrage

MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.

13 uur geleden
Iraanse delegatie ziet af van FIFA-congres vanwege douane

VANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.

16 uur geleden
Duizenden fans huldigen selectie van kampioen ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.

20 uur geleden
Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

1 dag geleden