FC Utrecht speelt ook bij PEC Zwolle gelijk
ZWOLLE (ANP) - FC Utrecht heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Eredivisie. Op bezoek bij PEC Zwolle kwam de ploeg van trainer Ron Jans twee keer terug van een achterstand, maar verder dan 3-3 kwam de nummer 3 op de ranglijst niet.
PEC begon vol vertrouwen na twee overwinningen op rij waaronder de stunt (3-1) thuis tegen PSV. De thuisploeg kwam in de achttiende minuut aan de leiding. Dylan Vente nam de bal aan uit een vrije trap van Jamiro Monteiro en passeerde vervolgens doelman Vasilis Barkas. De VAR moest er nog wel even naar kijken, maar de treffer werd goedgekeurd.
Kort voor rust viel de 2-0. Dave van den Berg nam de bal uit een pass van Filip Krastev met zijn linkervoet aan om vervolgens Barkas met een schot met zijn rechterbeen te passeren. In de 55e minuut bracht Anthony Descotte de spanning terug. De Belg trof vanaf de rand van het strafschopgebied de verre hoek. Drie minuten later stond het weer gelijk. Oscar Fraulo profiteerde van een misverstand tussen doelman Mike Hauptmeijer en middenvelder Anouar El Azzouzi.
Vente bracht zijn ploeg in de zeventigste minuut met een schuiver opnieuw op voorsprong. Ook nu kwam FC Utrecht terug. Een dwarrelend schot van Souffian El Karouani werd door Hauptmeijer slecht verwerkt, waarna Viergever van dichtbij voor de 3-3 zorgde. Daarmee bleven de Utrechters voor de veertiende keer ongeslagen in een uitwedstrijd.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft een akkoord bereikt met Internazionale over de transfer van Oranje-international Denzel Dumfries. De 30-jarige verdediger heeft een contract getekend tot 30 juni 2030.
5 uur geledenEAST-RUTHERFORD (ANP) - Bondscoach Carlo Ancelotti van Brazilië zegt dat Raphinha klaar is om te spelen in de wedstrijd in de achtste finales van het WK tegen Noorwegen. De aanvaller van Barcelona is volgens de Italiaanse coach hersteld van een hamstringblessure, maar is nog niet klaar om te starten.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/Belga) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland heeft zijn spelers voorbereid op een intens begin van de wedstrijd in de achtste finales van het WK tegen gastland Mexico. "De eerste 15 à 20 minuten worden voor ons het zwaarst", keek de Duitse trainer vooruit naar het duel in het Aztekenstadion in Mexico-Stad, dat plaatsvindt in de nacht van zondag op maandag.
7 uur geledenPHILADELPHIA (ANP/DPA) - De Franse aanvoerder Kylian Mbappé heeft zijn ploeggenoten geprezen, omdat ze het hoofd koel wisten te houden bij de 1-0-zege in de achtste finale van het WK op Paraguay. De vedette benadrukte echter dat zij ook weten hoe ze lelijk moeten spelen.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan in de achtste finale van het WK tegen gastland Mexico mogelijk nog niet beschikken over Reece James. De rechtsback ontbrak op de laatste training van het Engelse elftal voorafgaand aan het duel in het Aztekenstadion, in de nacht van zondag op maandag (02.00 uur Nederlandse tijd).
8 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.
15 uur geledenTUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
18 uur geleden