
FC Utrecht speelt ook bij PEC Zwolle gelijk
ZWOLLE (ANP) - FC Utrecht heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Eredivisie. Op bezoek bij PEC Zwolle kwam de ploeg van trainer Ron Jans twee keer terug van een achterstand, maar verder dan 3-3 kwam de nummer 3 op de ranglijst niet.
PEC begon vol vertrouwen na twee overwinningen op rij waaronder de stunt (3-1) thuis tegen PSV. De thuisploeg kwam in de achttiende minuut aan de leiding. Dylan Vente nam de bal aan uit een vrije trap van Jamiro Monteiro en passeerde vervolgens doelman Vasilis Barkas. De VAR moest er nog wel even naar kijken, maar de treffer werd goedgekeurd.
Kort voor rust viel de 2-0. Dave van den Berg nam de bal uit een pass van Filip Krastev met zijn linkervoet aan om vervolgens Barkas met een schot met zijn rechterbeen te passeren. In de 55e minuut bracht Anthony Descotte de spanning terug. De Belg trof vanaf de rand van het strafschopgebied de verre hoek. Drie minuten later stond het weer gelijk. Oscar Fraulo profiteerde van een misverstand tussen doelman Mike Hauptmeijer en middenvelder Anouar El Azzouzi.
Vente bracht zijn ploeg in de zeventigste minuut met een schuiver opnieuw op voorsprong. Ook nu kwam FC Utrecht terug. Een dwarrelend schot van Souffian El Karouani werd door Hauptmeijer slecht verwerkt, waarna Viergever van dichtbij voor de 3-3 zorgde. Daarmee bleven de Utrechters voor de veertiende keer ongeslagen in een uitwedstrijd.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Sterspeler Kylian Mbappé keert in maart terug bij de Franse selectie voor de wedstrijden in de kwartfinale van de Nations League tegen Kroatië. Dat zei bondscoach Didier Deschamps vrijdag. De 26-jarige aanvaller van Real Madrid werd niet geselecteerd voor de duels van Frankrijk in oktober en november, na zijn overgang naar Real Madrid.
13 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft spijt betuigd na de rode kaart die hij woensdag kreeg na afloop van de derby bij Everton (2-2). "Mijn emoties kregen de overhand. Terugkijkend had ik het graag anders gedaan en ik hoop dat ik het de volgende keer anders aanpak", zei de coach van de Engelse koploper.
49 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie temperde direct na de ruime overwinning (4-1) van AZ op Galatasaray in de tussenronde van de Europa League de euforie. "We mogen blij zijn, maar niet te blij. Ik denk dat iedereen beseft dat het pas volgende week beslist wordt", doelde de aanvoerder van de Alkmaarders bij Ziggo Sport op de tweede ontmoeting in Istanbul.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het eerste duel met FK Bodø/Glimt in de tussenronde van de Europa League gewonnen. Het werd 2-1 in de Grolsch Veste van Enschede. Ricky van Wolfswinkel haalde de zege binnen door in blessuretijd een strafschop te benutten.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft een plaats bij de laatste zestien clubs in de Europa League voor het grijpen. Het elftal van trainer Maarten Martens overrompelde in de tussenronde de Turkse koploper Galatasaray, die in eigen land nog ongeslagen is in de competitie. Het werd 4-1, waardoor AZ over een week in Istanbul een ruime voorsprong verdedigt.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Francesco Farioli liep vlak na het gewonnen uitduel van Ajax met Union Sint-Gillis (0-2) meteen naar Jorthy Mokio toe. De trainer sloeg een arm om de schouder van het 16-jarige talent en vertelde dat hij blij was dat de transfermarkt al anderhalve week is gesloten.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli was trots op de spelers van Ajax na de gewonnen uitwedstrijd tegen Union Sint-Gillis (0-2) in de tussenronde van de Europa League. "Het was niet makkelijk om op zo'n veld goed te presteren", zei hij. "Maar ik wil al mijn spelers een groot compliment geven."
14 uur geleden