FC Utrecht speelt ook bij PEC Zwolle gelijk
ZWOLLE (ANP) - FC Utrecht heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Eredivisie. Op bezoek bij PEC Zwolle kwam de ploeg van trainer Ron Jans twee keer terug van een achterstand, maar verder dan 3-3 kwam de nummer 3 op de ranglijst niet.
PEC begon vol vertrouwen na twee overwinningen op rij waaronder de stunt (3-1) thuis tegen PSV. De thuisploeg kwam in de achttiende minuut aan de leiding. Dylan Vente nam de bal aan uit een vrije trap van Jamiro Monteiro en passeerde vervolgens doelman Vasilis Barkas. De VAR moest er nog wel even naar kijken, maar de treffer werd goedgekeurd.
Kort voor rust viel de 2-0. Dave van den Berg nam de bal uit een pass van Filip Krastev met zijn linkervoet aan om vervolgens Barkas met een schot met zijn rechterbeen te passeren. In de 55e minuut bracht Anthony Descotte de spanning terug. De Belg trof vanaf de rand van het strafschopgebied de verre hoek. Drie minuten later stond het weer gelijk. Oscar Fraulo profiteerde van een misverstand tussen doelman Mike Hauptmeijer en middenvelder Anouar El Azzouzi.
Vente bracht zijn ploeg in de zeventigste minuut met een schuiver opnieuw op voorsprong. Ook nu kwam FC Utrecht terug. Een dwarrelend schot van Souffian El Karouani werd door Hauptmeijer slecht verwerkt, waarna Viergever van dichtbij voor de 3-3 zorgde. Daarmee bleven de Utrechters voor de veertiende keer ongeslagen in een uitwedstrijd.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
7 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
4 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
13 uur geleden