Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht passeert na late zege Go Ahead Eagles op ranglijst

FC Utrecht passeert na late zege Go Ahead Eagles op ranglijst

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op de ranglijst afstand genomen van Go Ahead Eagles. De ploeg van Ron Jans won in eigen huis met 2-1 van Go Ahead Eagles door een late treffer van Can Bozdogan. Sam Lammers en Gerrit Nauber hadden in de eerste helft gescoord.

FC Utrecht staat door de zege op 45 punten. Dat zijn er 3 meer dan de Eagles en evenveel als nummer 6 Ajax, dat later zondag nog thuis speelt tegen FC Twente. NEC, dat zondag nog uitkomt tegen PEC Zwolle, staat vijfde met 46 punten.

De van Rangers gehuurde Lammers opende al in de vierde minuut de score voor Utrecht. Het was de zesde wedstrijd op rij voor de aanvaller dat hij scoorde. Lammers kon inschieten na goed terugleggen van Jens Toornstra. Go Ahead kreeg kansen via Willum Willumsson en Bobby Adekanye. Verdediger Gerrit Nauber maakte vlak voor de rust gelijk. Hij kon na een corner van Oliver Edvardsen inkoppen.

In de tweede helft bracht Jans Bozdogan, Othmane Boussaid en later Anthony Descotte om een tweede treffer te forceren. Tot grote kansen leidde het echter niet. De bezoekers van coach René Hake waren zelfs lang gevaarlijker. In de extra tijd kreeg Bozdogan de bal goed aangespeeld door Adrian Blake en kopte hij in de verre rechterhoek alsnog raak.

Meer uit Voetbal

PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

8 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

10 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

14 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

16 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

19 uur geleden
NAC houdt vast aan eis overspelen duel met Go Ahead Eagles

UTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.

21 uur geleden