Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht passeert na late zege Go Ahead Eagles op ranglijst

FC Utrecht passeert na late zege Go Ahead Eagles op ranglijst

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op de ranglijst afstand genomen van Go Ahead Eagles. De ploeg van Ron Jans won in eigen huis met 2-1 van Go Ahead Eagles door een late treffer van Can Bozdogan. Sam Lammers en Gerrit Nauber hadden in de eerste helft gescoord.

FC Utrecht staat door de zege op 45 punten. Dat zijn er 3 meer dan de Eagles en evenveel als nummer 6 Ajax, dat later zondag nog thuis speelt tegen FC Twente. NEC, dat zondag nog uitkomt tegen PEC Zwolle, staat vijfde met 46 punten.

De van Rangers gehuurde Lammers opende al in de vierde minuut de score voor Utrecht. Het was de zesde wedstrijd op rij voor de aanvaller dat hij scoorde. Lammers kon inschieten na goed terugleggen van Jens Toornstra. Go Ahead kreeg kansen via Willum Willumsson en Bobby Adekanye. Verdediger Gerrit Nauber maakte vlak voor de rust gelijk. Hij kon na een corner van Oliver Edvardsen inkoppen.

In de tweede helft bracht Jans Bozdogan, Othmane Boussaid en later Anthony Descotte om een tweede treffer te forceren. Tot grote kansen leidde het echter niet. De bezoekers van coach René Hake waren zelfs lang gevaarlijker. In de extra tijd kreeg Bozdogan de bal goed aangespeeld door Adrian Blake en kopte hij in de verre rechterhoek alsnog raak.

Meer uit Voetbal

Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

2 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

3 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

3 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

15 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

15 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

16 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

16 uur geleden