FC Utrecht pas in verlenging langs FC Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - FC Utrecht heeft zich met veel moeite geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won na verlenging met 2-1 bij FC Eindhoven. Utrecht treft in de kwartfinale de winnaar van het duel tussen de IJsselmeervogels en Go Ahead Eagles.
Een verlenging was noodzakelijk nadat het duel na negentig minuten in 1-1 was geëindigd. Samy Bourard had de thuisploeg op 1-0 gebracht in de eerste helft. Issah Abass zorgde na rust voor de gelijkmaker.
Pas in de verlenging kreeg de nummer 7 uit de eredivisie goede kansen het duel alsnog naar zich toe te trekken tegen de nummer 13 uit de Keuken Kampioen Divisie. Invaller Jean-Christophe Bahebeck schoot een voorzet van Leon Guwara via de binnenkant paal binnen en voorkwam een beslissing via de strafschoppenserie.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
6 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
9 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
11 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
15 uur geleden