FC Utrecht pas in verlenging langs FC Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - FC Utrecht heeft zich met veel moeite geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won na verlenging met 2-1 bij FC Eindhoven. Utrecht treft in de kwartfinale de winnaar van het duel tussen de IJsselmeervogels en Go Ahead Eagles.
Een verlenging was noodzakelijk nadat het duel na negentig minuten in 1-1 was geëindigd. Samy Bourard had de thuisploeg op 1-0 gebracht in de eerste helft. Issah Abass zorgde na rust voor de gelijkmaker.
Pas in de verlenging kreeg de nummer 7 uit de eredivisie goede kansen het duel alsnog naar zich toe te trekken tegen de nummer 13 uit de Keuken Kampioen Divisie. Invaller Jean-Christophe Bahebeck schoot een voorzet van Leon Guwara via de binnenkant paal binnen en voorkwam een beslissing via de strafschoppenserie.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij FC Barcelona. De 29-jarige middenvelder deelde zaterdag via Instagram een serie foto's van zichzelf op een veld bij het trainingscomplex van zijn club.
19 minuten geledenBAČKA TOPOLA (ANP/AFP) - De persconferentie van bondscoach Heimir Hallgrímsson van Ierland in aanloop naar de tweede Nations League-wedstrijd tegen Israël is zaterdag vroegtijdig stilgelegd. Dat gebeurde na een beschuldiging van een Israëlische journalist aan het adres van bondscoach Hallgrímsson.
20 minuten geledenZEIST (ANP) - De vele doelpunten die het Nederlands elftal tegenkrijgt, zijn binnen de selectie steeds meer een thema. Dat vertelde international Denzel Dumfries, een dag voor de ontmoeting met Servië in Eindhoven in de Nations League.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal wil zondag in de thuiswedstrijd tegen Servië in de Nations League aanvoerder Virgil van Dijk een overwinning als cadeau geven voor zijn honderdste interland. Dat zei rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries, die zondag zelf aan zijn tachtigste wedstrijd voor het Nederlands elftal begint.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries en bondscoach Xavi Hernández vinden het experiment van de UEFA met een lange interlandperiode met daarin vier wedstrijden in anderhalve week tijd niet geslaagd. Dat gaven ze zaterdag allebei aan in Zeist, waar ze tijdens een persconferentie vooruitkeken naar de ontmoeting van zondag met Servië in de Nations League.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández voert zondag in de thuiswedstrijd tegen Servië een aantal wijzigingen door in zijn basisopstelling. Dat zei de Spanjaard zaterdagmiddag tijdens een persconferentie in Zeist.
3 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het hoofd van de Turkse scheidsrechtersorganisatie is door de rechtbank in voorlopige hechtenis genomen. Ferhat Gündoğdu zou zich schuldig hebben gemaakt aan het manipuleren van onder meer aanstellingen en benoemingen van arbiters. Zijn aanhouding houdt ook verband met het omvangrijke gokschandaal in de Turkse scheidsrechterswereld. De voetbalbond schorste een jaar geleden 149 arbiters op verdenking van illegale weddenschappen op wedstrijden.
7 uur geleden