FC Utrecht pas in verlenging langs FC Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - FC Utrecht heeft zich met veel moeite geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won na verlenging met 2-1 bij FC Eindhoven. Utrecht treft in de kwartfinale de winnaar van het duel tussen de IJsselmeervogels en Go Ahead Eagles.
Een verlenging was noodzakelijk nadat het duel na negentig minuten in 1-1 was geëindigd. Samy Bourard had de thuisploeg op 1-0 gebracht in de eerste helft. Issah Abass zorgde na rust voor de gelijkmaker.
Pas in de verlenging kreeg de nummer 7 uit de eredivisie goede kansen het duel alsnog naar zich toe te trekken tegen de nummer 13 uit de Keuken Kampioen Divisie. Invaller Jean-Christophe Bahebeck schoot een voorzet van Leon Guwara via de binnenkant paal binnen en voorkwam een beslissing via de strafschoppenserie.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
3 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Luis Suárez heeft zijn contract bij Inter Miami verlengd. De 38-jarige oud-aanvaller van onder meer Ajax, FC Groningen, Liverpool, FC Barcelona en Atlético Madrid blijft nog minimaal een seizoen ploeggenoot van zijn vriend Lionel Messi bij de kampioen van de MLS.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.
4 uur geleden