Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo

FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - FC Utrecht heeft op de valreep een punt gepakt bij Heracles Almelo: 1-1. De nummer 3 van de Eredivisie maakte in de blessuretijd een achterstand ongedaan dankzij een fraaie vrije trap van Souffian El Karouani. Thomas Bruns had na een klein uur de score geopend namens Heracles.

Utrecht blijft op de derde plaats staan. De formatie van Ron Jans heeft 41 punten uit twintig wedstrijden. Koploper PSV heeft vijf punten meer en een wedstrijd minder gespeeld. Heracles staat veertiende.

Utrecht, dat sinds eind maart niet meer een uitwedstrijd had verloren, nam in Almelo meteen de regie in handen. Sébastien Haller was gevaarlijk met een hakje achter het standbeen langs, terwijl onder anderen Yoann Cathline een schietkans kreeg. Heracles antwoordde na twintig minuten met een kopbal van Bruns op de paal en twee goede mogelijkheden voor Mario Engels. Utrecht-verdediger Mike van der Hoorn kopte daarna net naast het doel.

Heracles opende vervolgens in de 58e minuut de score uit de eerste kans van de tweede helft. Na een fraaie actie van Jannes Wieckhoff kopte Bruns van dichtbij raak, 1-0. Heracles-keeper Fabian de Keijzer voorkwam daarna met een knappe redding nog dat El Karouani scoorde met een geplaatst schot, maar de doelman was kansloos op de vrije trap van El Karouani in de blessuretijd, 1-1.

Meer uit Voetbal

AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale volgt met 32 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta.

5 minuten geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

5 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

5 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

15 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

15 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

17 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

20 uur geleden