FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo
ALMELO (ANP) - FC Utrecht heeft op de valreep een punt gepakt bij Heracles Almelo: 1-1. De nummer 3 van de Eredivisie maakte in de blessuretijd een achterstand ongedaan dankzij een fraaie vrije trap van Souffian El Karouani. Thomas Bruns had na een klein uur de score geopend namens Heracles.
Utrecht blijft op de derde plaats staan. De formatie van Ron Jans heeft 41 punten uit twintig wedstrijden. Koploper PSV heeft vijf punten meer en een wedstrijd minder gespeeld. Heracles staat veertiende.
Utrecht, dat sinds eind maart niet meer een uitwedstrijd had verloren, nam in Almelo meteen de regie in handen. Sébastien Haller was gevaarlijk met een hakje achter het standbeen langs, terwijl onder anderen Yoann Cathline een schietkans kreeg. Heracles antwoordde na twintig minuten met een kopbal van Bruns op de paal en twee goede mogelijkheden voor Mario Engels. Utrecht-verdediger Mike van der Hoorn kopte daarna net naast het doel.
Heracles opende vervolgens in de 58e minuut de score uit de eerste kans van de tweede helft. Na een fraaie actie van Jannes Wieckhoff kopte Bruns van dichtbij raak, 1-0. Heracles-keeper Fabian de Keijzer voorkwam daarna met een knappe redding nog dat El Karouani scoorde met een geplaatst schot, maar de doelman was kansloos op de vrije trap van El Karouani in de blessuretijd, 1-1.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
4 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
9 uur geleden