Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo

FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - FC Utrecht heeft op de valreep een punt gepakt bij Heracles Almelo: 1-1. De nummer 3 van de Eredivisie maakte in de blessuretijd een achterstand ongedaan dankzij een fraaie vrije trap van Souffian El Karouani. Thomas Bruns had na een klein uur de score geopend namens Heracles.

Utrecht blijft op de derde plaats staan. De formatie van Ron Jans heeft 41 punten uit twintig wedstrijden. Koploper PSV heeft vijf punten meer en een wedstrijd minder gespeeld. Heracles staat veertiende.

Utrecht, dat sinds eind maart niet meer een uitwedstrijd had verloren, nam in Almelo meteen de regie in handen. Sébastien Haller was gevaarlijk met een hakje achter het standbeen langs, terwijl onder anderen Yoann Cathline een schietkans kreeg. Heracles antwoordde na twintig minuten met een kopbal van Bruns op de paal en twee goede mogelijkheden voor Mario Engels. Utrecht-verdediger Mike van der Hoorn kopte daarna net naast het doel.

Heracles opende vervolgens in de 58e minuut de score uit de eerste kans van de tweede helft. Na een fraaie actie van Jannes Wieckhoff kopte Bruns van dichtbij raak, 1-0. Heracles-keeper Fabian de Keijzer voorkwam daarna met een knappe redding nog dat El Karouani scoorde met een geplaatst schot, maar de doelman was kansloos op de vrije trap van El Karouani in de blessuretijd, 1-1.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

4 minuten geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

1 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

2 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

3 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

3 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

3 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

5 uur geleden