Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo

FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - FC Utrecht heeft op de valreep een punt gepakt bij Heracles Almelo: 1-1. De nummer 3 van de Eredivisie maakte in de blessuretijd een achterstand ongedaan dankzij een fraaie vrije trap van Souffian El Karouani. Thomas Bruns had na een klein uur de score geopend namens Heracles.

Utrecht blijft op de derde plaats staan. De formatie van Ron Jans heeft 41 punten uit twintig wedstrijden. Koploper PSV heeft vijf punten meer en een wedstrijd minder gespeeld. Heracles staat veertiende.

Utrecht, dat sinds eind maart niet meer een uitwedstrijd had verloren, nam in Almelo meteen de regie in handen. Sébastien Haller was gevaarlijk met een hakje achter het standbeen langs, terwijl onder anderen Yoann Cathline een schietkans kreeg. Heracles antwoordde na twintig minuten met een kopbal van Bruns op de paal en twee goede mogelijkheden voor Mario Engels. Utrecht-verdediger Mike van der Hoorn kopte daarna net naast het doel.

Heracles opende vervolgens in de 58e minuut de score uit de eerste kans van de tweede helft. Na een fraaie actie van Jannes Wieckhoff kopte Bruns van dichtbij raak, 1-0. Heracles-keeper Fabian de Keijzer voorkwam daarna met een knappe redding nog dat El Karouani scoorde met een geplaatst schot, maar de doelman was kansloos op de vrije trap van El Karouani in de blessuretijd, 1-1.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

2 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

10 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

10 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

10 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

13 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

14 uur geleden