FC Utrecht neemt doelman Raatsie over van Ajax
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Calvin Raatsie voor drie seizoenen vastgelegd. De 20-jarige keeper komt transfervrij over van Ajax.
Raatsie stapte in 2013 over van amateurclub RKAV Volendam naar Ajax. De doelman debuteerde voor Jong Ajax in februari 2021 en heeft tot dusverre dertien wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie gespeeld.
"Calvin is een keeper met potentie", zegt technisch directeur Jordy Zuidam. "Hij heeft goede reflexen, is goed in één-tegen-één situaties en kan goed meevoetballen. We zijn blij dat we hem kunnen toevoegen aan onze A-selectie."
FC Utrecht heeft ook middenvelder Rocco Robert Shein definitief overgenomen van FC Flora uit Estland. De 18-jarige Est werd sinds eind januari gehuurd en is nu vastgelegd tot medio 2025. Shein maakte eind april in de wedstrijd tegen NEC zijn debuut voor FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
4 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
23 uur geleden