FC Utrecht mogelijk zonder Booth in kwartfinale beker
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het dinsdag in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen Spakenburg mogelijk stellen zonder Taylor Booth. De Amerikaanse middenvelder ontbrak maandag op het trainingsveld.
"We weten nog niet precies wat hij heeft. Hij is maandag in het ziekenhuis voor een check. Daarna weten we hopelijk meer", zei trainer Michael Silberbauer. De 21-jarige Booth is dit seizoen een vaste waarde in het elftal van de nummer 7 van de Eredivisie. Hij viel vrijdagavond in de uitwedstrijd tegen Sparta uit.
Dinsdagavond is de nummer 7 van de tweede divisie de tegenstander in de Galgenwaard. "Het is een bekerwedstrijd dus we weten dat ze met alles zullen komen wat ze in zich hebben. Maar het is belangrijk dat wij ook veel energie in de wedstrijd leggen en dat we doen wat er van ons verwacht wordt. We moeten laten zien dat we in de Eredivisie spelen", aldus Silberbauer.
De bekerwedstrijd begint om 20.00 uur. Vrijdag spelen de Utrechters in de competitie thuis tegen Fortuna Sittard.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."
5 uur geledenRABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
19 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
20 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
21 uur geleden