FC Utrecht mogelijk tegen Viktoria Pilsen of Servette in Europa
NYON (ANP) - FC Utrecht speelt mogelijk in de derde voorronde van de Europa League tegen de winnaar van het duel in de tweede voorronde tussen Viktoria Pilsen en Servette FC. Dat heeft de loting maandag in Nyon bepaald. De formatie van Ron Jans treft Viktoria Pilsen of Servette als het in de tweede voorronde wint van FC Sheriff uit Moldavië.
Als Utrecht zou verliezen van FC Sheriff, gaat de ploeg verder in de derde voorronde van de Conference League. In dat geval is de verliezer van de wedstrijd tussen het Belgische Anderlecht en het Zweedse BK Häcken de tegenstander. Na de derde voorronde van de Europa League wachten de winnaars nog twee play-offduels voor het hoofdtoernooi.
FC Utrecht begint komende donderdag aan zijn Europese campagne met een uitwedstrijd tegen FC Sheriff. De return is volgende week in de Galgenwaard. De duels in de derde voorronde van de Europa League zijn op 7 en 14 augustus. FC Utrecht plaatste zich als nummer 4 van de Eredivisie voor de tweede voorronde van de Europa League.
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
34 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
2 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
7 uur geleden