FC Utrecht moet puzzelen door coronabesmettingen en blessures
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet zondag puzzelen met de opstelling voor de thuiswedstrijd tegen PSV. Volgens trainer René Hake heeft zijn ploeg te maken met een aantal coronabesmettingen en blessures. Hake noemde geen namen van afwezigen.
"We hebben helaas een uitgedunde groep en moeten daardoor hier en daar improviseren. Er zijn veel jongens afwezig door blessures en corona. Dat kwam deze week op ons pad", zei Hake twee dagen voor het duel met de nummer 2 van de Eredivisie. Eerder deze week werd al bekend dat Henk Veerman enkele maanden is uitgeschakeld met een enkelblessure.
Hake zag PSV donderdag in de Conference League met 4-4 gelijkspelen tegen FC Kopenhagen. "Als je vier doelpunten tegen krijgt, kun je daar natuurlijk wel dingen uit halen die voor ons interessant kunnen zijn", aldus de trainer van de nummer 7. "Daarnaast scoren ze ook vier keer en dan zie je dat ze ook kwaliteit hebben om doelpunten te maken. Ze zijn bijvoorbeeld gevaarlijk met indraaiende voorzetten en daar moeten we op voorbereid zijn."
Hake hoopt zondag op een volle Galgenwaard. "Als je tegen een topclub zoals PSV speelt, dan ontstaat er veel energie rondom het veld. Aan ons de taak om die energie mee te nemen in het veld. Als die wisselwerking ontstaat, dan kan het ook een mooie middag worden."
Het duel in Utrecht begint om 14.30 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
5 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
21 uur geleden