FC Utrecht mist handvol spelers tegen Feyenoord
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord stellen zonder een handvol spelers. Mark van der Maarel, Mimoun Mahi en Henk Veerman zijn er zeker niet bij in De Kuip, het meedoen van Hidde ter Avest en Bart Ramselaar is volgens interim-trainer Rick Kruys twijfelachtig.
FC Utrecht speelde in de afgelopen twee weken oefenwedstrijden tegen ADO Den Haag en Go Ahead Eagles. Beide werden gewonnen. In de Eredivisie dateert de laatste zege echter alweer van 27 februari, toen sc Heerenveen in Friesland met 2-1 werd verslagen.
"We hebben gewerkt aan de zaken zoals besproken na de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. We moeten én dodelijker zijn voor de goal én mogen niet zo terugvallen als team. Daar hebben we veel over gesproken. Daarbij heeft de groep antwoord gegeven door veel energie te geven en uit te spreken een team te zijn. Nu moeten we dat laten zien in De Kuip", aldus Kruys.
"We weten dat het een wedstrijd is die leeft in Utrecht, ook bij onze supporters. We willen goed voor de dag komen daar. Wat ik hoop dat mijn ploeg laat zien? Allereerst een goed resultaat, maar ook goed voetbal. Dat we niet alleen aan het teruglopen zijn of aan het verdedigen zijn."
FC Utrecht staat zevende in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
8 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
9 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
20 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
22 uur geleden