Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht mag geen fans meenemen naar bekerduel met AFC

FC Utrecht mag geen fans meenemen naar bekerduel met AFC

AMSTERDAM (ANP) - FC Utrecht mag op 18 december geen supporters meenemen naar het bekerduel met AFC, uitkomend in de tweede divisie. Volgens de gemeente Amsterdam is sportpark Goed Genoeg niet geschikt om grote groepen bezoekende fans veilig te ontvangen.

"Wij betreuren het besluit van de gemeente Amsterdam ten zeerste", vertelt financieel directeur Edo Keuning van FC Utrecht. "Deze maatregel is naar onze mening onnodig en staat haaks op de constructieve samenwerking en het wederzijdse vertrouwen dat de afgelopen tijd is opgebouwd tussen de betrokken partijen."

"Tijdens het vooroverleg en het locatiebezoek, waarbij ook de politie Amsterdam aanwezig was, is het vertrouwen uitgesproken in onze organisatie en de door ons voorgestelde veiligheidsaanpak", vervolgt Keuning. "We hebben samen een gedegen plan ontwikkeld, inclusief het inzetten van voldoende beveiligers en een duidelijke aanpak voor het vervoer van onze supporters. Het is onbegrijpelijk dat dit vertrouwen nu terzijde wordt geschoven. We zijn het hier volstrekt mee oneens en hebben dit ook kenbaar gemaakt bij de gemeente Amsterdam. Tevens verbaast het ons dat er nu pas een besluit is genomen, een kleine twee weken voor de wedstrijd."

Meer uit Voetbal

Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

23 minuten geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

54 minuten geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

55 minuten geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

1 uur geleden
Doelman Roefs maakt debuut voor Oranje tegen Algerije

ROTTERDAM (ANP) - Robin Roefs heeft woensdag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige doelman van Sunderland kwam in de thuiswedstrijd tegen Algerije na rust als vervanger van Bart Verbruggen in het veld.

1 uur geleden
Aanvaller Depay evenaart Van der Vaart met 109 interlands

ROTTERDAM (ANP) - Memphis Depay is woensdag tegen Algerije aan zijn 109e wedstrijd voor het Nederlands elftal begonnen. De 32-jarige aanvaller van Corinthians verving halverwege Crysencio Summerville en kwam daarmee qua aantal interlands op gelijke hoogte met Rafael van der Vaart. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.

1 uur geleden