FC Utrecht mag geen fans meenemen naar bekerduel met AFC
AMSTERDAM (ANP) - FC Utrecht mag op 18 december geen supporters meenemen naar het bekerduel met AFC, uitkomend in de tweede divisie. Volgens de gemeente Amsterdam is sportpark Goed Genoeg niet geschikt om grote groepen bezoekende fans veilig te ontvangen.
"Wij betreuren het besluit van de gemeente Amsterdam ten zeerste", vertelt financieel directeur Edo Keuning van FC Utrecht. "Deze maatregel is naar onze mening onnodig en staat haaks op de constructieve samenwerking en het wederzijdse vertrouwen dat de afgelopen tijd is opgebouwd tussen de betrokken partijen."
"Tijdens het vooroverleg en het locatiebezoek, waarbij ook de politie Amsterdam aanwezig was, is het vertrouwen uitgesproken in onze organisatie en de door ons voorgestelde veiligheidsaanpak", vervolgt Keuning. "We hebben samen een gedegen plan ontwikkeld, inclusief het inzetten van voldoende beveiligers en een duidelijke aanpak voor het vervoer van onze supporters. Het is onbegrijpelijk dat dit vertrouwen nu terzijde wordt geschoven. We zijn het hier volstrekt mee oneens en hebben dit ook kenbaar gemaakt bij de gemeente Amsterdam. Tevens verbaast het ons dat er nu pas een besluit is genomen, een kleine twee weken voor de wedstrijd."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
7 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden