Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht loopt in slotfase uit naar ruime zege op Sparta

FC Utrecht loopt in slotfase uit naar ruime zege op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich goed hersteld van de eerste competitienederlaag van vorige week tegen Feyenoord. De ploeg van trainer Ron Jans liep in de slotfase van de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam uit naar een ruime zege: 1-4.

FC Utrecht staat op de derde plaats van de ranglijst, met evenveel punten als Ajax maar een minder goed doelsaldo. Beide clubs hebben 5 punten achterstand op PSV, de koploper die een wedstrijd meer heeft gespeeld.

Victor Jensen schoot FC Utrecht in de vijftiende minuut op voorsprong. Invaller Miguel Rodríguez (85e minuut) en Paxten Aaronson (88e minuut) scoorden in de slotfase voor de bezoekers. Tobias Lauritsen benutte in blessuretijd een strafschop voor Sparta, dat vanaf de 68e minuut met een man minder speelde. Djevencio van der Kust kreeg een rode kaart voor een harde overtreding op het onderbeen van Rodríguez. Mike van der Hoorn bepaalde in de 95e minuut de eindstand.

Maurice Steijn, die zaterdag opnieuw werd aangesteld als hoofdtrainer van Sparta, volgde het duel vanaf de tribune. Hij is de opvolger van Jeroen Rijsdijk, die vrijdag zijn ontslag kreeg. Tegen FC Utrecht stond Sparta nog onder leiding van interim-trainer Nourdin Boukhari, die als assistent onder Rijsdijk werkte.

Meer uit Voetbal

AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale volgt met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta.

53 minuten geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

6 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

6 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

16 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

16 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

18 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

21 uur geleden