Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht loopt in slotfase uit naar ruime zege op Sparta

FC Utrecht loopt in slotfase uit naar ruime zege op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich goed hersteld van de eerste competitienederlaag van vorige week tegen Feyenoord. De ploeg van trainer Ron Jans liep in de slotfase van de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam uit naar een ruime zege: 1-4.

FC Utrecht staat op de derde plaats van de ranglijst, met evenveel punten als Ajax maar een minder goed doelsaldo. Beide clubs hebben 5 punten achterstand op PSV, de koploper die een wedstrijd meer heeft gespeeld.

Victor Jensen schoot FC Utrecht in de vijftiende minuut op voorsprong. Invaller Miguel Rodríguez (85e minuut) en Paxten Aaronson (88e minuut) scoorden in de slotfase voor de bezoekers. Tobias Lauritsen benutte in blessuretijd een strafschop voor Sparta, dat vanaf de 68e minuut met een man minder speelde. Djevencio van der Kust kreeg een rode kaart voor een harde overtreding op het onderbeen van Rodríguez. Mike van der Hoorn bepaalde in de 95e minuut de eindstand.

Maurice Steijn, die zaterdag opnieuw werd aangesteld als hoofdtrainer van Sparta, volgde het duel vanaf de tribune. Hij is de opvolger van Jeroen Rijsdijk, die vrijdag zijn ontslag kreeg. Tegen FC Utrecht stond Sparta nog onder leiding van interim-trainer Nourdin Boukhari, die als assistent onder Rijsdijk werkte.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

10 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

13 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

15 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

18 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

23 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

23 uur geleden