Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht klopt FC Groningen en houdt aansluiting met Feyenoord

FC Utrecht klopt FC Groningen en houdt aansluiting met Feyenoord

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen in de Eredivisie geen fout gemaakt. Het elftal van trainer Ron Jans nam voor rust al afstand: 3-1. FC Utrecht houdt zo uitzicht op de derde plaats, goed voor deelname aan de voorronden van de Champions League. Feyenoord heeft 3 punten meer.

Souffian El Karouani opende in de achtste minuut de score. De linkervleugelverdediger schoot de bal vanuit een vrije trap in de muur van spelers van FC Groningen, waarna hij in tweede instantie met een harde uithaal wel doel trof: 1-0. Yoann Cathline verdubbelde na ruim een kwartier spelen de voorsprong. De spelers van FC Groningen beklaagden zich omdat kort voor dat doelpunt een overtreding op Thom van Bergen zou zijn gemaakt.

Stije Resink bracht de spanning in de 32e minuut terug. Uit een hoekschop stuitte de middenvelder eerst nog op keeper Vasilis Barkas. In de rebound ging zijn kopbal er wel in.

Weerzien Haller met Ajax

Sébastien Haller bracht de marge voor Utrecht kort voor de pauze weer op twee doelpunten. Na voorbereidend werk van Miguel Rodríguez, scoorde de spits met een hakje achter zijn standbeen. Voor Haller betekende het zijn eerste doelpunt in de Eredivisie in de Galgenwaard sinds zijn terugkeer bij de club. In 2017 scoorde hij voor het laatst in dat stadion voor FC Utrecht.

Haller neemt het volgende week zondag met FC Utrecht in een thuiswedstrijd op tegen zijn voormalige werkgever Ajax. Het eerdere duel in Amsterdam eindigde dit seizoen in december in 2-2.

Meer uit Voetbal

Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

11 minuten geleden
Nottingham Forest wil tribune vernoemen naar overleden Robertson

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.

1 uur geleden
Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

5 uur geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

16 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

16 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

19 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

21 uur geleden