FC Utrecht in KNVB-beker uitgeschakeld door NAC
BREDA (ANP) - FC Utrecht is in de tweede ronde van de KNVB-beker uitgeschakeld door NAC Breda. De nummer 6 van de Eredivisie verloor in Breda met 3-2 van de eerstedivisionist.
In blessuretijd maakte invaller Vieri Kotzebue het winnende doelpunt voor NAC, kort nadat Anastasios Douvikas het tiental van FC Utrecht nog op 2-2 had gezet. FC Utrecht speelde met tien man na de tweede gele kaart voor Mike van der Hoorn.
In de tweede helft had Thom Haye NAC met twee goals op een 2-1-voorsprong gezet na een achterstand bij rust.
Mike van der Hoorn had de Utrechters in de eerste helft aan de leiding gebracht. Kort daarvoor had de Spanjaard Adrián Dalmau een penalty gemist namens de bezoekers.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
28 minuten geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
5 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
9 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden