FC Utrecht huurt verdediger Flamingo van Sassuolo
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft verdediger Ryan Flamingo voor een jaar gehuurd van Sassuolo. In de huurovereenkomst van de 20-jarige Nederlander is tevens een optie tot koop opgenomen.
"Ryan is een krachtige verdediger en is ook een optie als verdedigende middenvelder", zegt technisch directeur Jordy Zuidam van FC Utrecht. "Hij staat defensief zijn mannetje, legt veel energie en power in zijn spel en is tevens offensief een extra wapen bij spelhervattingen."
"We hebben hem al enkele jaren in het vizier en zijn blij hem nu op huurbasis aan onze selectie te kunnen toevoegen, waarbij we eveneens content zijn met het feit dat we een optie tot koop op Ryan hebben bedongen. We zijn overtuigd van zijn kwaliteiten en potentieel", aldus Zuidam.
Flamingo speelde in de jeugd bij Almere City FC, waarna hij begin 2021 op huurbasis naar Sassuolo vertrok. De Italiaanse club nam hem daarna definitief over en verhuurde hem weer aan Vitesse. Voor de Arnhemmers speelde hij vorig seizoen 34 officiële wedstrijden.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Het grootste wereldkampioenschap ooit zorgt er ook voor dat spelers en oud-spelers uit de Eredivisie een grotere rol spelen. De 48 deelnemende landen selecteerden gezamenlijk 33 spelers uit de hoogste voetbalcompetitie uit Nederland en daarnaast vele internationals met een verleden bij clubs uit Nederland.
29 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo (41) heeft als eerste voetballer ooit op zes verschillende wereldkampioenschappen gescoord. Dat deed de Portugees door dinsdag in de zesde minuut 1-0 te maken in het tweede groepsduel van zijn land met Oezbekistan op het WK in de VS, Canada en Mexico.
35 minuten geledenSEATTLE (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal mag langer in de VS verblijven rond de derde groepswedstrijd op het WK. Dat meldt de Amerikaanse nieuwszender NBC News op basis van een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Veiligheid.
36 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Portugal begint dinsdag met Cristiano Ronaldo en João Félix in de basis aan het WK-duel met Oezbekistan. Portugal speelde in de eerste groepswedstrijd gelijk met Congo en staat op 1 punt. Oezbekistan verloor van Colombia (1-3).
37 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft vier oefenduels toegevoegd aan de kalender ter voorbereiding op het seizoen 2026/2027. Dat maakte de club dinsdag bekend. Eerder werd al bekend dat Ajax aan de oefencampagne begint met een duel met Panathinaikos (4 juli), daar komen duels met AEK Larnaca (10 juli), VfL Bochum (15 juli), Olympiakos (18 juli) en Burnley (26 juli) bij.
38 minuten geledenROME (ANP) - Oud-voetballer Gennaro Gattuso is de nieuwe trainer van Lazio. De 48-jarige wereldkampioen van 2006, die begin april vertrok als bondscoach van Italië na het mislopen van het WK-ticket, is bij de club uit Rome de opvolger van de Italiaan Maurizio Sarri. Zijn landgenoot moest vertrekken na de negende plaats in de competitie en de verloren bekerfinale.
4 uur geledenSZCZECIN (ANP) - Trainer Óscar García heeft enkele dagen na zijn vertrek bij Ajax een nieuwe club gevonden. De Spanjaard gaat aan de slag bij Pogoń Szczecin, een club uit de hoogste Poolse divisie.
5 uur geleden