FC Utrecht huurt Griekse doelman van Celtic
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft doelman Vasilis Barkas voor het komend seizoen vastgelegd. De club huurt de Griek (28) van het Schotse Celtic. Barkas kwam tot nu toe dertien keer uit voor de nationale ploeg.
"Door de blessure van Fabian de Keijzer en het vertrek van Eric Oelschlägel, hadden we als doel er een keeper bij te halen. We zijn erg tevreden dat dit gelukt is met Barkas", zegt technisch directeur Jordy Zuidam van FC Utrecht op de website van de club. "Vasilis is een grote en atletische doelman. Hij heeft goede reflexen, heerst in het zestienmetergebied in de lucht, staat zijn mannetje in één tegen één-duels en heeft uitstraling. Hij geeft ons team een absolute boost."
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
9 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat Bart Verbruggen zondag het doel van het Nederlands elftal kan verdedigen in het eerste WK-duel met Japan. "We denken dat hij het gaat halen", zei de bondscoach. "Maar we moeten het wel van dag tot dag bekijken. Hij heeft een kneuzing, dus we moeten afwachten hoe het afloopt."
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Bart Verbruggen begonnen aan de eerste training in Kansas City, waar de nationale ploeg tijdens de groepsfase van het WK verblijft. De doelman liet zich even zien op het veld, maar ging snel weer met een fysiotherapeut naar binnen. Bondscoach Ronald Koeman geeft na de oefensessie een medische update over hem.
4 uur geleden