FC Utrecht huurt Griekse doelman van Celtic
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft doelman Vasilis Barkas voor het komend seizoen vastgelegd. De club huurt de Griek (28) van het Schotse Celtic. Barkas kwam tot nu toe dertien keer uit voor de nationale ploeg.
"Door de blessure van Fabian de Keijzer en het vertrek van Eric Oelschlägel, hadden we als doel er een keeper bij te halen. We zijn erg tevreden dat dit gelukt is met Barkas", zegt technisch directeur Jordy Zuidam van FC Utrecht op de website van de club. "Vasilis is een grote en atletische doelman. Hij heeft goede reflexen, heerst in het zestienmetergebied in de lucht, staat zijn mannetje in één tegen één-duels en heeft uitstraling. Hij geeft ons team een absolute boost."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
22 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
24 minuten geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege geboekt bij Brentford. De formatie van trainer Andoni Iraola won in Londen met 2-1 dankzij twee treffers in het laatste halfuur. De thuisploeg eindigde het duel met negen man. Oranje-international Jeremie Frimpong liep een blessure op tijdens een korte invalbeurt.
2 uur geledenBERLIJN (ANP) - Borussia Dortmund heeft ondanks puntenverlies in de uitwedstrijd bij Union Berlin de koppositie in de Bundesliga veroverd. De ploeg van Oranje-international Joey Veerman, die de hele wedstrijd op de bank zat, bleef in Berlijn steken op 0-0.
3 uur geleden