Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht huurt Duitse middenvelder van Schalke 04

FC Utrecht huurt Duitse middenvelder van Schalke 04

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de Duitse middenvelder Can Bozdogan voor een jaar gehuurd van Schalke 04. De club van hoofdtrainer Henk Fraser bedong tevens een optie tot koop van de 21-jarige jeugdinternational. Bozdogan staat sinds 2019 onder contract bij Schalke 04, dat hem overnam van 1. FC Köln.

De middenvelder uit Keulen speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor de Turkse kampioen Besiktas. Bozdogan kwam onder meer vier keer in actie in de Champions League. Zo deed hij mee in beide groepsduels met Ajax. Bozdogan speelde eerder zeventien wedstrijden in de Bundesliga voor Schalke 04, dat afgelopen seizoen zonder hem een terugkeer op het hoogste niveau afdwong.

"We zijn ontzettend blij dat Can voor FC Utrecht heeft gekozen", zegt technisch directeur Jordy Zuidam, die met de komst van de Duitser inspeelt op het mogelijke vertrek van Quinten Timber. "Can is een talentvolle linksbenige centrale middenvelder met een goede trap. Hij is een dynamische speler, die erg technisch is en daarnaast veel energie in zijn spel legt."

FC Utrecht is deze zomer zeer actief op de transfermarkt. Zo kwamen onder anderen Bas Dost, Luuk Brouwers, Taylor Booth, Nick Viergever en Daishawn Redan naar Utrecht.

Meer uit Voetbal

Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

5 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

8 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

20 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

21 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

1 dag geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

1 dag geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

1 dag geleden