FC Utrecht haalt Deense verdediger Vesterlund
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de Deense verdediger Niklas Vesterlund vastgelegd. De 24-jarige rechtsback komt over van het Noorse Tromsø IL en tekende een contract tot de zomer van 2027, met een optie op nog een seizoen.
"Niklas is een gedreven en ambitieuze speler", zei technisch directeur Jordy Zuidam op de site van FC Utrecht. "Hij maakt graag rushes langs de zijlijn en staat verdedigend zijn mannetje. Niklas speelt met veel energie en heeft een goede mentaliteit, mooi dat hij ons team komt versterken."
Vesterlund speelde in de jeugd voor FC Kopenhagen, waarna hij uitkwam voor het Zweedse Trelleborgs FF en 86 wedstrijden (tien doelpunten) speelde voor Tromsø.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II haalt Hidde ter Avest terug naar Nederland. De 29-jarige verdediger komt transfervrij over van Oxford United en tekent een contract voor één seizoen bij de gepromoveerde club uit Tilburg, met een optie voor nog een jaar.
57 minuten geledenNYON (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA heeft zeer negatief gereageerd op de plannen van wereldvoetbalbond FIFA om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen. FIFA wil een nieuwe dochteronderneming FIFA Forward Enterprise (FFE) oprichten en daarvan zo'n 20 procent van de aandelen verkopen aan investeerders.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - Voetballers in de Bundesliga die vanaf nu hun mond bedekken bij een verbale confrontatie met een tegenstander krijgen een gele kaart. Dat heeft de scheidsrechterscommissie van de Duitse bond (DFB) bevestigd aan persbureau dpa. Op het afgelopen WK werd de handeling nog bestraft met rood.
2 uur geledenROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini keert na drie jaar terug als bondscoach van de Italiaanse voetballers. Dat heeft de voorzitter van de Italiaanse voetbalbond, Giovanni Malagò, in Rome bekendgemaakt.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Doelman Timon Wellenreuther kan de komende weken niet in actie komen voor zijn nieuwe club VfL Wolfsburg. De van Feyenoord overgekomen keeper heeft vrijdag een knieblessure opgelopen tijdens het vriendschappelijke duel met Olympique Lyon. Dat meldt de Duitse club dinsdag.
4 uur geledenROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini staat op het punt om opnieuw bondscoach van Italië te worden. Dat melden verschillende media. De 61-jarige trainer moet de opvolger worden van de in april vertrokken bondscoach Gennaro Gattuso. Onder zijn leiding wist Italië zich niet te plaatsen voor het afgelopen WK. Het land ontbrak zo voor de derde keer op rij op het mondiale toernooi.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri mist de start van het seizoen met Manchester City. De 30-jarige Spaanse middenvelder heeft een kleine rugoperatie ondergaan, meldt de Engelse club.
5 uur geleden