FC Utrecht geeft Kluivert (18) eerste contract
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ruben Kluivert gecontracteerd. De 18-jarige centrale verdediger heeft een contract getekend tot de zomer 2022. Het is zijn eerste profcontract.
Kluivert is de zoon van Patrick Kluivert (43) en de jongere broer van Justin Kluivert (20). Hij speelt sinds de zomer van 2018 bij FC Utrecht. Daarvoor kwam hij uit voor de Amsterdamse amateurclub AFC.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.
39 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.
43 minuten geledenCOMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
9 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA spreekt opnieuw van "een doelbewuste poging om het gezag van FIFA en haar voorzitter te ondermijnen". De bond reageert daarmee op een rectificatie van de Engelse krant The Times naar aanleiding van berichtgeving van vorige week over het salaris van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De krant meldde dat de Zwitser een tweede salaris zou hebben ontvangen van de Amerikaanse entiteit die door de FIFA was opgericht voor de organisatie van het WK van afgelopen zomer. Die betaling zou niet in het financiële verslag van de voetbalbond staan.
12 uur geleden