Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht evenaart clubrecord na ruime zege op Fortuna Sittard

FC Utrecht evenaart clubrecord na ruime zege op Fortuna Sittard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een clubrecord geëvenaard door voor de dertiende keer op rij ongeslagen te blijven in de Eredivisie. Fortuna Sittard werd met 4-0 verslagen door doelpunten van Taylor Booth (2x), Othmane Boussaid en Sam Lammers.

De ploeg van trainer Ron Jans passeerde Almere City en Fortuna Sittard op de ranglijst en steeg naar de tiende plaats. In het seizoen 1990/1991 bleef Utrecht onder Ab Fafié ook dertien opeenvolgende duels ongeslagen.

De Amerikaanse spits Booth schoot na 21 minuten spelen met links raak na een steekbal van Lammers. Niet veel later voorkwam Fortuna-doelman Michael Verrips met een knappe redding een treffer van Lammers.

Huurling Lammers scoort

In de tweede helft liep FC Utrecht verder weg bij Fortuna Sittard, dat eerder deze week door FC Groningen werd uitgeschakeld in de KNVB-beker. Boussaid vond de linkerhoek achter Verrips en Booth maakte zijn tweede van de middag. Vorige week maakte Booth al een hattrick tegen FC Volendam.

Lammers knalde de bal in de slotfase vanuit een moeilijke hoek met links binnen en bepaalde daarmee de eindstand. Het was de eerste goal van de huurling van Rangers FC in het shirt van FC Utrecht, dat volgende week zondag op bezoek gaat bij FC Twente.

Meer uit Voetbal

Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

6 minuten geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

1 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

13 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

14 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

16 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

17 uur geleden
Feyenoord komt bij NAC Breda niet verder dan gelijkspel (3-3)

BREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.

17 uur geleden