Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht evenaart clubrecord na ruime zege op Fortuna Sittard

FC Utrecht evenaart clubrecord na ruime zege op Fortuna Sittard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een clubrecord geëvenaard door voor de dertiende keer op rij ongeslagen te blijven in de Eredivisie. Fortuna Sittard werd met 4-0 verslagen door doelpunten van Taylor Booth (2x), Othmane Boussaid en Sam Lammers.

De ploeg van trainer Ron Jans passeerde Almere City en Fortuna Sittard op de ranglijst en steeg naar de tiende plaats. In het seizoen 1990/1991 bleef Utrecht onder Ab Fafié ook dertien opeenvolgende duels ongeslagen.

De Amerikaanse spits Booth schoot na 21 minuten spelen met links raak na een steekbal van Lammers. Niet veel later voorkwam Fortuna-doelman Michael Verrips met een knappe redding een treffer van Lammers.

Huurling Lammers scoort

In de tweede helft liep FC Utrecht verder weg bij Fortuna Sittard, dat eerder deze week door FC Groningen werd uitgeschakeld in de KNVB-beker. Boussaid vond de linkerhoek achter Verrips en Booth maakte zijn tweede van de middag. Vorige week maakte Booth al een hattrick tegen FC Volendam.

Lammers knalde de bal in de slotfase vanuit een moeilijke hoek met links binnen en bepaalde daarmee de eindstand. Het was de eerste goal van de huurling van Rangers FC in het shirt van FC Utrecht, dat volgende week zondag op bezoek gaat bij FC Twente.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Kolo Muani waarschuwt PSV met twee treffers voor Juve

COMO (ANP) - Randal Kolo Muani heeft Juventus aan een moeizame zege op Como geholpen (1-2). De aanvaller, vorige maand op huurbasis overgekomen van Paris Saint-Germain, maakte beide doelpunten voor zijn ploeg die dinsdag op PSV in de Champions League stuit.

2 uur geleden
Bayern München boekt tegen Werder zevende competitiezege op rij

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft met de zevende competitiezege op rij de leidende positie in de Bundesliga versterkt. De club van coach Vincent Kompany won in eigen huis met 3-0 van Werder Bremen.

2 uur geleden
Koploper FC Volendam lijdt tegen ADO tweede nederlaag op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is voor de tweede keer op rij onderuitgegaan. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie verloor op eigen veld van ADO Den Haag (1-2). FC Volendam leed vorige week een nederlaag tegen FC Den Bosch (3-0).

2 uur geleden
FC Twente vult lege tribunes van Vak-P met jongeren

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen FK Bodø/Glimt in de tussenronde van de Europa League toch in een vol stadion. De club is erachter gekomen dat het wel jongeren mag toelaten op de tribunes die eigenlijk voor straf leeg moesten blijven. FC Twente heeft besloten 2500 tickets onder de jeugd uit de regio te verdelen.

3 uur geleden
PSG verlengt contract van trainer en drie dragende spelers

PARIJS (ANP) - Luis Enrique heeft zijn contract bij Paris Saint-Germain verlengd. De Spaanse trainer is nu tot medio 2027 aan de koploper van Frankrijk verbonden.

3 uur geleden
PSV start zoektocht naar transfervrije spits

EINDHOVEN (ANP) - PSV gaat actief op zoek naar een transfervrije spits. Dat vertelde directeur voetbalzaken Earnest Stewart nadat bekend was geworden dat de geblesseerde Ricardo Pepi dit seizoen niet meer in actie komt.

6 uur geleden
PSV - Eagles en Heracles - AZ in halve finales KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de halve finale van de KNVB-beker. Heracles Almelo moet zich voor eigen publiek tegen AZ zien te plaatsen voor de eindstrijd in De Kuip. Dat heeft een loting uitgewezen.

7 uur geleden