Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht en AZ scoren niet in Galgenwaard

FC Utrecht en AZ scoren niet in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht en AZ zijn zaterdag in Galgenwaard niet tot scoren gekomen: 0-0. Daardoor verzuimde de thuisploeg het gat met koploper PSV te verkleinen tot 4 punten. De Eindhovenaren verloren eerder op de dag met 3-1 bij PEC Zwolle. FC Utrecht blijft derde in de Eredivisie, AZ staat zesde op 12 punten van PSV.

FC Utrecht startte met Sébastien Haller in de spits. De van Borussia Dortmund gehuurde aanvaller was vorige week in de met 2-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Feyenoord al invaller en besliste midweeks het bekerduel met RKC Waalwijk. De Franse Ivoriaan werd voor rust amper bereikt. De beste kansen waren voor AZ. Sven Mijnans was in de zesde minuut al dicht bij de openingstreffer, maar Utrecht-doelman Vasilis Barkas redde. Mijnans raakte in de twintigste minuut vanuit een moeilijke positie de buitenkant van de paal, terwijl Barkas met een knappe redding op een schot van Troy Parrott een doelpunt voorkwam.

Na rust moest AZ-doelman Rome-Jayden Owusu-Oduro redden op en inzet van Souffian El Karouani. Ook Jens Toornstra zag zijn schot gestopt worden, terwijl aan de andere kant de ingevallen Zico Buurmeester stuitte op Bargas.

AZ was naar Utrecht gekomen met een knappe serie op zak. De ploeg van trainer Maarten Martens haalde in de laatste vijf duels 13 punten en schakelde dinsdag nog Ajax uit in de strijd om de KNVB-beker. AZ neemt het donderdag in de Europa League op tegen AS Roma.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

22 minuten geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

7 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

7 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

9 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

14 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden